cambalkon, cam balkon fiyatları

Pencere Perdesi


Bir evin zarafetini belirleyen ve evi dışarıdan gösteren öğelerden biri olan pencere perdesi, ev dekorasyonu içinde çok önemli bir yer tutar. Dekore edeceğiniz odanın şık olduğu kadar mükemmel olması, seçeceğiniz perde ile birlikte aydınlatma sistemine bağlıdır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Pencere Perdesi

  Bir evin zarafetini belirleyen ve evi dışarıdan gösteren öğelerden biri olan pencere perdesi, ev dekorasyonu içinde çok önemli bir yer tutar. Dekore edeceğiniz odanın şık olduğu kadar mükemmel olması, seçeceğiniz perde ile birlikte aydınlatma sistemine bağlıdır. Odanız için seçeceğiniz perdenin duvarlarınız ile uygun olması, mobilya renkleri ile bütünleşmesi ve oda içerisinde göze batmayacak kadar zarif olması çok önemlidir. Bugünlerde ev dekorasyonlarında kullanılan perdeler süslü olduğu kadar, oldukça büyük alanlarda kaplamaktadır. Pencere perdesi özellikle oturma odanızın tüm görünümünü doğrudan etkiler. Dışarıdan bakıldığı zamanlar da pencerelerden ev içerisi rahatlıkla gözükmektedir. İç ortamın gözükmemesini sağlamak adına ve güneş, sokak lambası ışığını kesmek için güneşlik adı verilen perdeler, tül perdelerin altında kullanılmaktadır. Bu perde modeli genellikle düz renklerde olduğu gibi, hızlı bir şekilde de toz ve kiri üzerine çekmektedir. Pencere perdesi için uygulamanız gereken perde modeli ile evinizi modern ve şık gösterebilirsiniz. Bu pencere perdesi, genellikle cam balkon sisteminde kullanılan Plise Perde Sistemidir.

  Plise Pencere Perdesi

  Plise Perde Nedir?

  Modern yapısı ile ön plana çıkan, genellikle ev, ofis, kış bahçesi gibi cam uygulaması olan her alanda kullanılmaktadır. 2cm eninde ki zikzak şeklindeki kumaşların pileli ipler aracılığı ile aşağı yukarı katlanarak hareket edebilen bir perde modelidir. Plise perdenin yukarı aşağı hareket etmesini kolaylaştıran paslanmaz alüminyum çıta bulunmaktadır. Bu çıtalar perde genişliği kadar yer kaplayarak, perdenin alt ve üst kısmında 2 adet bulunmaktadır. Bu çıtalar yardımı ile perdeyi açıp kapatabilirsiniz.

  Plise Pencere Perdesi

  Plise Perde Nerelerde Kullanılır?

  Plise perde sistemi kullanıldığı alana oldukça şık ve bir o kadar da modern bir görünüm katar. Dar, yamuk ve açılı her alana monte edilip, kullanılabilmektedir. Genel olarak karşımıza evler ve iş yerlerinin pencerelerinde ve kapılarında, cam balkon sistemlerinde, kış bahçesi sisteminde kullanılmaktadır. Plise perde sisteminin kullanıldığı diğer alanlar şöyle;

  • Ahşap, PVC, alüminyum pencere ve kapılarda,
  • Ofis veya iş yeri toplantı salonları ve oda bölmelerinde,
  • Mağaza ve kafeterya camlarında,
  • Şehirler arası yolcu otobüslerinde, havaalanları bekleme salonlarında,

  Plise Pencere Perdesi

  Plise Perde Avantajları

  • Tüm pencere, kapı ve balkon camları ile uyumludur. Yamuk, dar ve açılı her cam uygulaması olan alanda kullanılabilmektedir.
  • Pileli ipleri sayesinde plise perde istenilen seviyelerde bırakılabilir. Böylece bir yandan güneşin zararlı ışınlarından kendinizi korurken, açık bıraktığınız seviyeden de manzarayı kesintisiz izleyebilirsiniz.
  • Toz ve kir tutmayan kumaşlardan üretilmektedir. Böylece temizleme konusunda hiçbir zorluk yaşatmaz. Temizlenmek istenir ise perdeyi yerinden çıkarmadan, nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Maksimum derece de mahremiyet sağlayarak, dışarıdan bakıldığında iç ortam kesinlikle gözükmez.
  • Özellikle pencere perdesi olarak kullanıldığında maksimum derecede ısı yalıtımı sağlamaktadır.
  • Sürekli güneş alan cephelerde kullanılsa bile, renklerinde hiçbir şekilde sararma solma yaşanmamaktadır.
  • Yırtılmalara karşı dayanıklı polyester kumaşlardan üretilmektedir.