cambalkon, cam balkon fiyatları

Pencereleriniz İçin Perde Tasarımları


Evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan perdelerin seçimi oldukça önemli bir konudur. Oturma odası, mutfak, yatak odası ve çocuk odasına seçeceğiniz perde tasarımları , hem duvarlar ile hem de mobilyalar ile uyumlu olması, odaların daha güzel gözükmesini sağlar.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Pencereleriniz İçin Perde Tasarımları

  Evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan perdelerin seçimi oldukça önemli bir konudur. Oturma odası, mutfak, yatak odası ve çocuk odasına seçeceğiniz perde tasarımları , hem duvarlar ile hem de mobilyalar ile uyumlu olması, odaların daha güzel gözükmesini sağlar. Perde tasarımları deyince insanların akıllarına klasik perde modelleri gelmektedir. Ancak artık hemen hemen her evde olan klasik tül ve perde modelleri yerlerini yeni perde tasarımları ve tüllere bırakmaktadır. Özellikle oturma odası perde tasarımları insanları ağırladığınız oda olduğu için özenerek tasarlamanız gerekiyor. Hem içeriden bakıldığında güzel bir görünüm, hem de dışarıdan bakıldığında mahremiyeti sağlayan perde modelleri ile evinizi şık bir hale getirebilirsiniz. Bu perde tasarımlarında kendini ön plana atan Plise Perde Sistemi ile tanışın. Plise perde sistemi cam uygulaması olan her alanda kullanılmaktadır. Dar, açılı veya yamuk her alanda kullanılan bu perde çeşidi genellikle cam balkon, kış bahçesi, pvc pencere ve kapılar gibi alanlarda genellikle kullanılmaktadır.

  Plise Perde Tasarımları

  Toz ve Kir Tutmayan Kumaş

  Kaliteli polyester kumaşlardan üretilen bu perde sistemi, belki de ev hanımları için en önemli sorunlardan birisini ortadan kaldırıyor. Toz ve kir tutmayan yapısı ile sürekli olarak perdeleri yıkama derdine son veriyor. Plise perde üzerine herhangi bir sıvı döküldüğünde ise diğer perde modelleri gibi sıvıyı içerisini hapsetmeden direk olarak aşağı doğru gitmesini sağlar.

  Plise Perde Tasarımları

  Renk Seçenekleri

  Birbirinden farklı renk seçenekleri ile zevklerinize uygun rengi seçebilirsiniz. Böylece duvarlarınıza ve mobilyalarınıza göre de perde rengine karar verebilirsiniz. Renk seçeneklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Plise Perde Tasarımları

  Mahremiyeti Korur

  Evlerinizdeki mobilyalar ile uyumlu olduğu gibi mahremiyetinize de korur. Dışarıdan bakıldığında kesinlikle evin içi gözükmez. Böylece aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlıkla oturabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

  İki Farklı Model

  Plise perde sistemi Tül ve Perde olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. İsterseniz iki perde türünü ayrı ayrı kullanabilirsiniz. İsterseniz de aynı anda bir sistem içerisinde hem tül hem de perdeyi kullanabilirsiniz. İki farklı plise perde türüne Gece-Gündüz Plise Perde Sistemi denilmektedir. Akşam saatlerinde perde türünü kullanarak, içerinin görünmemesini ve karanlık bir ortam için kullanabilir. Gündüz saatlerinde tül modelini kullanarak, evin içerisine güneş ışınlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

  ,Plise Perde Tasarımları

  Uzun Ömürlü

  Kaliteli malzemeler ve paslanmaz alüminyum çıta kullanılarak üretilmektedir. Bu alüminyum çıtalar perdenizi açıp kapatma işlemine yaramaktadır. Hem kaliteli kumaş, hem de paslanmaz alüminyum çıtalar ile uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca sürekli güneş ışınlarına maruz kalsa bile perde renklerinde kesinlikle sararma ve solma gibi bir durum yoktur. Kesici el aletleri dışında perdenin yırtılması oldukça zordur.