cambalkon, cam balkon fiyatları

Perdeli Cam Balkon


Balkonunda oturmaktan zevk alan insanlar genellikle kış aylarında bu keyiflerinden vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Kar, yağmur, dolu gibi doğal afetlerin balkonunu kirletmesinden rahatsız olan insanlar, 4 mevsim boyunca balkonlarını kullanmak için balkon kapama sistemlerini tercih etmektelerdir.devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Perdeli Cam Balkon

  Perdeli Cam Balkon

  Balkonunda oturmaktan zevk alan insanlar genellikle kış aylarında bu keyiflerinden vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Kar, yağmur, dolu gibi doğal afetlerin balkonunu kirletmesinden rahatsız olan insanlar, 4 mevsim boyunca balkonlarını kullanmak için balkon kapama sistemlerini tercih etmektelerdir. Balkon kapama sistemi denince akla ilk gelen ürün Cam Balkon Sistemi’dir. Cam balkon sistemi 4 mevsim boyunca rahatlıkla kullanımı olan ve modern yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Cam balkon taktırarak balkon keyfini her an yaşayabilen insanlar yaz ayları geldiğinde sadece akşamları oturabilmektedir. Özellikle günün her saati güneş alan cepheye dönük olan balkonlarda, öğlen saatleri sıcaktan oturulmamaktadır. Bu durumdan cam balkon için üretilen Plise Perde Sistemi taktırarak kolayca kurtulabilirsiniz. Her bir kanada ayrı ayrı monte edilen bu perde sistemi, kanatlar ile hareket ederek fonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Perdeli cam balkon olarak da adlandırılan cam balkon ve plise perde bir birine uyumluluğu ile evlerin görünüşüne ayrı bir hava katmaktadır. Perdeli cam balkon insanların hayatını kolaylaştırdığı gibi, balkon keyfinden de mahrum bırakmamaktadır. Ancak perdeli cam balkon sistemi tek bir sistem olarak adlandırılması yanlıştır. Çünkü cam balkon ve plise perde sistemleri bir birinden ayrı olarak fiyatlandırılır ve montajı yapılmaktadır. Dilerseniz Cam Balkon ve Plise Perde hakkında detaylı bilgiler verelim.

  Cam Balkon Nedir?

  Perdeli Cam Balkon

  Özellikle kış aylarında sona eren balkon keyfiniz için tasarlanmış bir sistemdir. Alüminyum profillerden oluşan çerçevesi mevcuttur. Cam paneller rulman (tekerlekler) aracılığı ile sağa veya sola doğru toplanıp açılabilen bir sistemdir.

  Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

  • Basit kullanımı vardır ve istenildiği zaman açılıp kapanan bir sistem olması ile konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.
  • Dışarıdan bakıldığı zamanlarda bina cephesi ile uyumludur ve estetik bir görünüm sahibidir.
  • 4 mevsim kullanabilirlik sağlamaktadır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Temperli (kırılmaz cam) camlardan oluşmaktadır. Böylece darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Kilit sistemi sayesinde çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli alan sağladığı gibi hırsızlık olaylarına karşı güvence verir.
  • Isı ve ses yalıtımlıdır. Isı yalıtımı sayesinde enerjiden tasarruf etmenize olanak sağladığı gibi ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen gürültüleri %70 oranında keserek huzurlu bir ortamda oturmanıza olanak sağlar.
  • Kar, yağmur, dolu, toz, yaprak, polen gibi doğal afetlere karşı balkonunuzu korur.
  • Katlanabilir yapısı ile alan tasarrufu sağlayarak, kullanmadığınız eşyalarınız için de depo olarak kullanılabilir.

  Cam Balkon Renk Seçenekleri Nelerdir?
  Cam Balkon Paslanır Mı?
  Cam Balkon Kırılır Mı?

  Plise Perde Nedir?

  Perdeli Cam Balkon

  1.

  Bir diğer adı cam balkon perdesi olarak da bilinen perde sistemidir. Ayrıca cam uygulaması olan tüm mekanlarda kullanılabilmektedir. Pileli ipler ile yukarı ve aşağı hareket eden bu sistemde kumaşı %100 yerli polyester kumaşlardan üretilmektedir. El ile kontrol özelliği ile tek bir hareket ile perdenizi açıp, kapatabilirsiniz. Ayrıca perdeler istenilen seviyede bırakılabilir (bkz. 1 nolu resim)

  Plise Perde Avantajları

  • Dekoratif kullanımı ile modern bir görünüme sahiptir.
  • Fonksiyonel yapıda olup basitçe açılıp kapanabilir.
  • Cam balkon kanatlarına ayrı ayrı monte edilerek birlikte hareket kabiliyetine sahiptir.
  • Kaliteli kumaşı ile Kir ve Leke tutmamaktadır.
  • Isı yalıtımı sağlar.
  • Güneşe karşı dayanıklıdır. İç ortamı serinletir.
  • Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalsa bile sararma ve solma yapmaz.
  • Az yer kaplar ve alandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

  Plise Perde Renk Seçenekleri Nelerdir?
  Plise Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?
  Plise Perde Sıkça Sorulan Sorular?