cambalkon, cam balkon fiyatları

Pergola Sistem


Pergola sistem ile birlikte yatay, yamuk ve çatı şeklinde açıklık olan alanları tente ile kapatma işlemine pergola sistem denmektedir. Pergola sistem güneşten korunmak amacı ile yazları kullanabilir. Açılır kapanır tavanı sayesinde kış aylarında su, kar gibi doğal afetlerden korunmak amacı ile kullanılır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Pergola Sistem

  Pergola sistem

  Pergola sistem ile birlikte yatay, yamuk ve çatı şeklinde açıklık olan alanları tente ile kapatma işlemine pergola sistem denmektedir. Pergola sistem güneşten korunmak amacı ile yazları kullanabilir. Açılır kapanır tavanı sayesinde kış aylarında su, kar gibi doğal afetlerden korunmak amacı ile kullanılır.
  Günümüz de kafeler, pastaneler, restaurantlar, alış veriş merkezleri, ofisler, evler ve evlerin teraslarında kullanılmaktadır. Bir diğer adı Motorlu Tente Sistemi olarak da bilinen bu sistem uzaktan kumanda yardımı ile çalışabilmektedir. Esnek yapısı ve kaliteli kumaşı ile uzun ömürlü olup kar yağışlarına da dayanıklıdır. Pergola sistemlerinde tavanda mevsimlerden kaynaklı kar, dolu, yağmur yağışından dolayı çökme olmaması için kaliteli alüminyum profiller kullanılarak, sistem güçlendirilmektedir.

  Pergola Tente Özellikleri

  • Tavan örtüsünde her türlü hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Alüminyum profilleri istenilen renkte toz boya ile imalatı yapılmaktadır.
  • Su, kar, dolu gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olup, yaz aylarında güneşten korumaktadır.
  • Sistem de kullanılan malzemeler paslanmaz yapıdadır.
  • Su taşıyıcı giderler kullanılarak su sızdırma sorunu %99 oranında ortadan kaldırılmaktadır.
  • Uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilirliği sayesinde hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

  Tente Sisteminde Kullanılan Kumaş Türü Nedir?

  Pergola sistem

  İplik dokuması ile özel olarak üretilen kumaş türü, her türlü hava şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Su geçirmeyen özelliği ile yağışlı havalarda kullanılabilir. Gölge oluşmasını engellemesinin yanında ek olarak hava geçirmeme özelliği de tercih edilme sebeplerindendir. Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleri ile kullanılan alanların dış cephesine modern bir görünüm katmaktadır.

  Dört mevsim rahatlıkla kullanabilen bu sistemin etrafını katlanır camlar ile kapatarak kış bahçesine çevirebilirsiniz. Böylece soğuk havalarda tentenizi kapatarak, bahçe keyfinize devam edebilirsiniz.

  Kış Bahçesi Nedir?

  Kış aylarında bahçe keyfinden vazgeçmek istemeyenler kış bahçesi doğru bir seçim olmaktadır. Doğa ile iç içe yaşamaktan hoşlananlar için soğuk havalarda modern ve pratik çözümler sunarak insanları konforlu, huzurlu bir ortama davet ediyor. İster bahçede düz bir zemine, isterseniz eviniz, iş yeriniz veya diğer yaşam yerlerinin teraslarında rahatlıkla kullanılmaktadır. 4 tarafı cam ile kapalı olan bu sistemde dış ortamla iç ortamı adeta birleşmektedir. Tam kapanan, yarım kapanan, üstü pergole sistem ile açılıp kapanan, üçgen ve dikdörtgen şeklinde bir çok modeli vardır.

  Kış Bahçesi Avantajları

  Pergola sistem

  • Tamamı temperli camlar kullanılan sistemde camlar normal camlara göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Camların katlanabilirliği sayesinde dört mevsim kullanılabilir.
  • Kar, dolu, yağmur gibi doğal afetlere karşı sizleri korumaktadır.
  • Şiddetli rüzgarlara dayanıklıdır ve iç ortamı toz, yaprak ve polenlere karşı korur.
  • Bitkilerinizi mevsimlerin olumsuz şartlarından korur ve rahatça büyütmenize olanak sağlar.
  • Zevkinize uygun olarak istediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz.
  • Soğuk havalarda soba kurabilir ve sıcak bir ortamda oturabilirsiniz.