cambalkon, cam balkon fiyatları

Pimapen Sineklik


Özellikle yaz aylarında sıcaklığın en yüksek olduğu zamanlarda, nem oranı da havanın sıcaklığını etki ederek adeta yolda yürünmeyecek bir hale gelmektedir. Bu nedenden dolayı kapalı alanlar özellikle evler ve işyerlerini sıcak bir alan haline gelmektedir.
devami…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Plise Sineklik Fiyatını Hesaplayalım

  Plise (Pileli) sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun plise sineklik fiyatını verelim.

  Pimapen Sineklik

  Pimapen Plise Sineklik

  Özellikle yaz aylarında sıcaklığın en yüksek olduğu zamanlarda, nem oranı da havanın sıcaklığını etki ederek adeta yolda yürünmeyecek bir hale gelmektedir. Bu nedenden dolayı kapalı alanlar özellikle evler ve işyerlerini sıcak bir alan haline gelmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile insanlar klima, vantilatör gibi elektrikli soğutucuları tercih etmektedir. Ancak bu elektronik eşyalar hem birazcık pahalı hem de açık kaldığı sürece elektrik yakarak, faturaların biraz yüksek gelmesine neden olmaktadır. Böylece insanlar daha fazla para harcamamak adına pencerelerini açarak iç ortamı havalandırmaktadır. Ancak havanın sıcak olmasından dolayı sinekler, arılar, küçük uçan böcekler pencereden içeriye girmektedir. Bu durum neredeyse insanların sinirini bozacak dereceye gelmektedir. Çünkü gece uyurken bu canlılar insanların üzerinde gezerek hem yara yapabiliyor, hem de rahatsız edici seslerinden dolayı uyku kaçırmaktadır. Bu duruma son vermek cambalkone.com ile çok kolay. Pencerelerinize plise sineklik taktırarak bu sorunlardan çabucak kurtulabilirsiniz.

  Pencereleriniz de plise sineklik sistemini tercih etmeniz hem kullanıldığı alanın şık bir görünümde olmasına yardımcı olur, hem de hayatınızı kolaylaştırır. Düşük maliyeti ile sizlere ekonomik yönden katkı sağlamaktadır. Sinekler, arılar ve uçan canlıların pencerenizden içeriye girmesine izin vermez.

  Plise Sineklik Nedir?

  Pimapen SineklikPimapen sineklik olarak da adlandırılan plise sineklik sistemi pimapen pencereleriniz ile uyum içerisindedir. Alüminyum profiller ile çerçevesi oluşan bu sistemde, sineklik tülü %100 yerli malzemelerden üretilmektedir. Pimapen pencere de ve kapılarda kullanılmaktadır. İçeriye veya dışarıya doğru hareket etmez, sadece profil içinde sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Böylelikle alandan tasarruf edebilirsiniz. Pileli ipler üzerinde hareket ederek yatay olarak kullanımı vardır. İster pimapen üzerinde düz bir zemine oturtularak montaj edilebilir, isterseniz de pimapen pencere çerçevesine montaj edilebilir. Paslanmaz alüminyum profillerin yanı sıra kullanılan sineklik tülü buruşma gibi durumlarda açılıp kapatılarak eski haline gelmektedir. Diğer sineklik modellerine göre bir çok avantaja sahip olan plise sineklik, modern ve şık görünümlüdür.

  Plise Sineklik Avantajları

  • %100 yerli kumaş kullanılmaktadır.
  • İstenilen seviyeye kadar açılabilmektedir.
  • 4 mevsim boyunca rahatça kullanılabilir.
  • Paslanmaz alüminyum profiller ve kaliteli sineklik tülü kullanılmaktadır.
  • Pencere boyutunuz ne olursa olsun, aynı ölçülerde imalatı yapılabilmektedir.
  • Alüminyum profiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Sinek, arı, uçan canlıların içeriye girmesini engeller.
  • Hava geçiren delikli tülü ile sıcak havalarda sinekliğinizden temiz hava sirkülasyonu sağlayabilirsiniz.
  • Sineklik tülünden buruşma, sıkışma gibi bir durum söz konusu olduğunda, sinekliğinizi kapatıp açarak eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sineklik tülünden buruşma, sıkışma gibi bir durum söz konusu olduğunda, sinekliğinizi kapatıp açarak eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.
  • İnce bir yapıda olan plise sineklik alandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Modern ve şık görünümü vardır.
  • Uzun ömürlüdür.

  Plise Sineklik Kullanım Alanaları

  Basit kullanıma sahip olan ancak buna nazaran şık ve modern yapıda olan plise sineklik sistemi, PVC Pencerelerde, PVC Kapılarda, Fransız tip balkon diye adlandırılan balkonlarda, Ahşap pencere ve kapılarda kullanılmaktadır. Kısacası eviniz de dışarıya açılan tüm pencere ve kapılarda kullanılmaktadır.