cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Cam Perdesi


Plise cam perdesi, pileli ipler sayesinde yukarı aşağı hareket edebilen bir sistemdir. Kontrolü sağlayan ip mekanizması ile perdeler cam üzerinde istenilen seviyede bırakılabilmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Cam Perdesi Nedir?

  Plise cam perdesi, pileli ipler sayesinde yukarı aşağı hareket edebilen bir sistemdir. Kontrolü sağlayan ip Plise Cam Perdesimekanizması ile perdeler cam üzerinde istenilen seviyede bırakılabilmektedir. Böylelikle hem mahremiyetinizi koruyabilir hem de kesintisiz bir şekilde manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Yerli polyester kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Aynı zaman da perdenin alt ve üst kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılmaktadır. Bu çıtalar perdenizi açıp kapamanıza yardımcı eleman görevi de görmektedir. Polyester kumaş içerisinden geçen yırtılmalara ve kopmalara karşı dayanıklı ipler, paslanmaz alüminyum çıtalar ve kaliteli soketleri ile oldukça uzun ömürlüdür. Plise cam perdesi, güneş açısına göre ayarlanabilir yapıdadır. Dar, yamuk veya açılı tüm alanlarda sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

  Plise Cam Perdesi Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Plise perde sistemi cam uygulaması olan her alanda kullanılabilir. Dar, açılı ve yamuk alanlarda bile rahatça montajı yapılarak kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen alanlar ise şöyle;

  • Cam Balkon, PVC Balkon, Kış Bahçesi, PVC Pencereler, Camlı Balkon Kapılar
  • Şehirler Arası Otobüsler, Otomobiller, Uçaklar, Helikopterler
  • Toplantı Salonları, Ofis Bölmeleri, Mağazalar
  • Ahşap ve PVC Pencere ve Kapılarda

  Plise Cam Perdesi Özellikleri Nelerdir?

  • Plise Cam PerdesiBu perdelerin en göze batan özelliği perdelerin istenilen seviyede bırakılabilmeleridir. Böylelikle güneş ışınlarından korunurken, açık bıraktığınız kısımdan da manzarınızı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Isı yalıtımına katkı sağlayarak kış aylarında iç ortamdaki havanın soğumamasını, yaz aylarında ise güneşe karşı dayanıklılığı sayesinde gölge yaparak iç ortamın serin kalmasına yardımcı olur. Böylelikle enerjiden tasarruf edebilirsiniz.
  • Toz ve kir tutmayan polyester kumaşlardan üretilmektedir.
  • Birbirinden kaliteli ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Böylelikle zevkinize göre perdenizi dizayn edebilirsiniz.
  • Cama veya çerçevesine monte edilmektedir. Böylelikle cam ile birlikte hareket eder ve cam açmak için bir daha perdenizi açmanıza gerek kalmaz.
  • Perdenin buruşması zordur, buruştuğu anda kapatıp açarak ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.
  • Sürekli güneş ışınlarına maruz kalsa bile renklerinde sararma ve solmalara karşı dayanıklıdır.