cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Perde Çeşitleri


Balkon kapama sistemlerinin yaygın olarak kullanılması ve insanların evlerinde, ofislerin daha modern ve şık görünmesi için plise perde sistemi kullanılmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile birlikte, kullanıcısına basit bir kullanım sağlayan plise perde çeşitleri, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Perde Çeşitleri

  Balkon kapama sistemlerinin yaygın olarak kullanılması ve insanların evlerinde, ofislerin daha modern ve şık görünmesi için plise perde sistemi kullanılmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile birlikte, kullanıcısına basit bir kullanım sağlayan plise perde çeşitleri, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Plise perde çeşitleri kullanım alanı olarak cam balkon, PVC Balkon, Kış bahçesi, ahşap pencere ve kapılar, PVC pencere ve kapılar gibi cam uygulaması olan her alanda kullanılmaktadır. Böylece plise perde çeşitleri ister balkonunuzda, isterseniz de mutfağınızda kullanabilirsiniz. Plise perde çeşitleri 3’e ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Güneşlik Plise Perde
  • Tül Plise Perde
  • Gece ve Gündüz Plise PerdePlise Perde Çeşitleri

  Güneşlik Plise Perde

  Plise perde çeşitleri arasında en çok tercih edilen modelidir. Güneş ışığının, iç mekana girmesini engelleyerek daha serin bir ortamda oturmanızı sağlamaktadır. Dışarıdan bakıldığı zamanlarda kapalı konumda iken mahremiyetinizi korur ve iç ortamın %100 oranında gözükmemesini sağlamaktadır. Böylelikle kullandığınız alanda rahat ve huzurlu bir şekilde oturmanıza olanak sağlar. Birbirinden farklı 8 renk seçeneği bulunmaktadır, böylelikle zevklerinize ve mobilyalarınıza göre renk tercihi yapabilme imkanı verir. Tüm camlar ile uyumludur ve dar, yamuk, açılı her alanda kullanılabilir.

  Plise Perde Çeşitleri

  Tül Plise Perde

  Güneşlik modelinin tam tersi olan bu sistemde tül kumaşı desenli olmaktadır. Şık görünümü ile kullanıldığı alana modern bir görünüm getiren tül plise perde modeli, kullanım açısından da kolaylık sağlamaktadır. Tül plise perde ile manzara kaybı yaşamadan dış ortamı rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca dışarıdan bakıldığında siluet şeklinde iç mekan gözükebilmektedir. Plise perde sisteminin en önemli özelliklerinden biri olan kir ve leke tutmayan yapısı nedeni ile, tül plise perde modeli daha çok mutfaklarda, mutfak perdesi olarak kullanılmaktadır. 8 farklı renk seçeneği ile zevklerinize göre renk tercihi yapabilirsiniz. Cam uygulaması olan her alanda kullanılabilmektedir.

  Plise Perde Çeşitleri

  Gece ve Gündüz Plise Perde

  Tül ve Güneşlik plise perde modellerinin tek bir mekanizma üzerinde, birbirinden farklı hareket etmesine izin veren ve aynı anda kullanılmalarını sağlayan perde türüdür. Gün ışığından faydalanmak ve aynı anda dışarıdan bakıldığından iç mekanın gözükmemesini isterseniz, üst kısma kadar tül plise perde modelini , alt kısma kadar da güneşlik plise perde modelini aynı anda kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonu için de oldukça etkili bir görünüm sağlayan gece ve gündüz plise perde modelinde, tül ve güneşlik birbirinden farklı renklerde üretilebilmektedir.

  Plise Perde Çeşitleri