cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Perde Nedir?


Modern ofis, ev, restourant ve kış bahçelerinde kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların pile şeklinde ipler aracılığıyla katlanarak toplanması mekanizmasıyla çalışabilen ve dekoratif kullanım kolaylığı sağlayan perdelerdir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Perde Nedir?

  Modern ofis, ev, restourant ve kış bahçelerinde kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların pile şeklinde ipler aracılığıyla katlanarak toplanması mekanizmasıyla çalışabilen ve dekoratif kullanım kolaylığı sağlayan perdelerdir. Bu kumaşın yukarı ve aşağı hareket etmesini kolaylaştıran bir alt ray ağırlık çıtası ve perdeyi istediğiniz noktada durdurabilen ip mekanizmasından oluşan bir sistemi bulunur.

  Günümüzde açılı ve yatay kullanımı her geçen gün arttığı için bu perdelere olan ilgi de artmaktadır. Bir çok şekilde kullanılabilen plise perdeler ışık kontrolünü sağlayabilmektedir.

  Şekli sayesinde daha yüksek bir görünüm sağlayan bu perdeler çoğunlukla tercih edilmektedir. Yoğun olarak da özel pencere uygulamaları, kış bahçesi, mağaza, ofis, ev veya daire gibi bir çok mekanda kullanılmaktadır.

  maltepede cam balkon perdesi