cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Perde Renk Seçenekleri


8 farklı plise perde renk seçenekleri ile plise perde imalatı yapılmaktadır. Bunlar sırası ile ; Gri, Beyaz, Kahverengi, Krem, Mavi, Yeşil, Bordo ve Turkuaz renklerdir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Perde Renk Seçenekleri

  Plise Perde Renk Seçenekleri

  8 farklı plise perde renk seçenekleri ile plise perde imalatı yapılmaktadır. Bunlar sırası ile ; Gri, Beyaz, Kahverengi, Krem, Mavi, Yeşil, Bordo ve Turkuaz renklerdir.

  Plise Perde Nedir?

   

  Plise perde evinize şık ve hoş bir görüntü sağlayarak mahremiyetinizi korumanın en modern yoludur. Sıklıkla cam balkonlar, mutfak pencereleri, oda pencereleri, kış bahçeleri gibi mekanlarda kullanılmakta olan plise perde, dışarıdan gelen ışıkları maksimum derecede kesmektedir. Pileli ipler üzerinde hareket eden plise perde sistemi, istenilen konumda ayarlanabilmektedir. Böylece dışarıdaki manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Cam üzerinde ister yarıya kadar indirip, iklim şartlarına göre güneşi, karı veya yağmuru izleyebilir. İsterseniz yarıya kadar çıkartabilir, zararlı ışıklardan korunabilirsiniz.
  Zarif tasarımlı plise perde hayatınızı kolaylaştırmak üzere üretilmektedir. Kolay bir şekilde hareket ettirebileceğiniz bu sistem oldukça zahmetsizdir. Özel polyester kumaşlardan üretilmektedir. Polyester kumaş genellikle giysiler de ve perdeler de kullanılmaktadır. Tül ve güneşlik şeklinde iki çeşidi olan plise perde sisteminde hem tül hem de güneşliği aynı anda kullanmak isteyenler için, gece-gündüz plise perde sistemi üretilmektedir.

  Plise Perde Avantajları

  • Rahat ve kolay kullanımı sayesinde perdelerinizi tek el hareketi ile kapatıp açabilirsiniz.Plise Perde Renk Seçenekleri
  • Aleve karşı dayanıklıdır. Yanma durumunda ise hemen tutuşmamaktadır.
  • Isı yalıtımına yardımcı olur, kullanılan alanı daha serin bir hale getirebilir. Böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Temizliği çok kolaydır. En zorlu lekeler bile üzerine döküldüğünde kurumadan, nemli bir bez ile silerek eski haline çevirebilirsiniz.
  • Kir ve leke tutmamaktadır.
  • Kapalı bir durumda çok az bir yer kaplar. Böylelikle alandan tasarruf ederek, daha geniş bir alan kazanabilirsiniz.
  • Katlanır cam balkon modelleri ile uyumludur. Ayrıca PVC pencereler, kış bahçeleri, şehirler arası otobüs camlarında ve otomobil camlarında
  • rahatlıkla kullanılmaktadır.

  Perdeniz ne kadar güneşte kalırsa kalsın, plise perde renk seçenekleri ile zevkinize hitap eder ve bu renkler de asla sararma-solma gibi bir durum yaşanmamaktadır. Buruşma gibi bir durumda kalsanız bile perdenizi bir kere açıp kapayarak eski halinde kullanabilirsiniz.

  Ayrıca Plise Perde hakkında aşağıdaki makalelerimize göz atabilirsiniz.

  Plise Perde Temizlik Talimatları

  Plise Perde Montajı