cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Perde Taktırmak İçin 15 Neden


Son zamanlarda cam balkon kış bahçesi gibi camlı sistemlerin kullanımı artmaktadır. İnsanlar şehrin sıkıntılı ve stresli temposundan biraz uzaklaşmak için, balkonlarını ve bahçelerinde vakit geçirmektedir. Ancak mevsimlerin değişikliklerine göre yağmur, kar, dolu, toz, polen, yaprak gibi dış etkenler balkonları ve bahçeleri kirletmektedir.devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Perde Taktırmak İçin 15 Neden

  Plise Perde Taktırmak İçin 15 Neden

  Son zamanlarda cam balkon, kış bahçesi gibi camlı sistemlerin kullanımı artmaktadır. İnsanlar şehrin sıkıntılı ve stresli temposundan biraz uzaklaşmak için, balkonlarını ve bahçelerinde vakit geçirmektedir. Ancak mevsimlerin değişikliklerine göre yağmur, kar, dolu, toz, polen, yaprak gibi dış etkenler balkonları ve bahçeleri kirletmektedir. Bu durumlara dur demek adına insanlar balkonlarına veya teraslarına cam balkon sistemi ve kış bahçesi sistemi taktırarak, bu durumlardan tamamen korunmakta. Ancak özellikle yaz aylarında sıcakların artması ve güneşin zararlı ışınlarından kendilerini korumak adına, cam balkonlar ve kış bahçelerine plise perde sistemi taktırmak doğru bir seçim olacak.

  Kısaca plise perdenin tanımını yaparsak şöyle diyebiliriz; Pileli ipler üzerinde yukarı-aşağı veya sağa-sola hareket edebilen bu perdeler istenilen seviyede bırakılabilir. Plise perde hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Kaliteli Kumaş

  %100 yerli polyester kumaşlardan üretimi yapılmaktadır. Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

  Modern

  Şık ve modern tasarımları ile ön planda olan plise perde, görünümü ile insanları etkilemektedir.

  Basit Temizlik

  Nemli bir bez ile bile temizlenebilir yapıdadır, yıkamak için tek yapmanız gereken soketlerinden çıkartıp ılık suda, az bir deterjan kullanarak temizlenebilir.

  Kolay Kullanım

  Tek bir el hareketiniz ile kolayca açıp kapatabilirsiniz.

  Kir ve Leke Tutmaz

  Plise Perde Taktırmak İçin 15 Neden

  Üzerine en zorlu lekeler bile dökülse kir, toz ve leke tutmaz.

  Su Hassasiyeti

  Perdenizin üzerine su dökülmesi durumunda, perdenin kumaşı suyu hapsetmez ve olduğu gibi yere dökülmesini sağlar.

  Aleve Karşı Dayanıklı

  Sigara külü gibi ufak ateşler perdeye temas etmesi durumunda diğer perde türleri gibi hemen alev almaz, ancak uzun süre temas halinde sadece delik açılır ve alev ilerlemez.

  Yer Tasarrufu

  Perdeniz sadece takıldığı çerçeve üzerinde durmaktadır. Kapalı durumda yükseklik olarak 10 cm, en olarak 5 cm yer kaplamaktadır. Böylece yerden tasarruf etmenize olanak sağlar.

  Sararmaz ve Solmaz

  Zararlı güneş ışınları veya dumanlara karşı dayanıklıdır ve renklerinde sararma ve solma durumu söz konusu değildir.

  Uzun Ömürlü

  Kullanım açısından uzun seneler kullanabilirsiniz. İplerin ve kumaşların zamanla eskimesi ve yıpranması söz konusu değildir.

  İki Farklı Seçenek

  Tül ve Güneşlik olarak iki faklı modelden birisini tercih edebilirsiniz. İsterseniz tül ve güneşliği aynı anda kullanmak isterseniz Gece-Gündüz Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.

  Maliyet

  Plise Perde Taktırmak İçin 15 Neden

  İlk bakışta biraz pahalı geliyor diyen müşterilerimiz olmaktadır. Ancak uzun vadede bu bir avantaja dönüşmektedir.

  Kullanılan Malzeme

  Üst ve alt kısımlarında paslanmaz alüminyum profil kullanılmaktadır.

  Renk Seçenekleri

  Cambalkone.com olarak sizlere 8 farklı renk seçeneği sunmaktayız. Zevkinize ve evinize uygun olarak dilediğiniz renklerde plise perde imalatı yapabiliriz. Alüminyum profil olarak isteğinize göre her renk imalatı yapılabilir.

  Kullanım Alanları

  Cam balkonlar, kış bahçeleri, mutfak pencereleri, balkon kapıları, mağazalar, kafeler, şehirler arası otobüsler, otomobil camları gibi cam uygulaması olan dar ve yamuk olan fark etmeksizin her türlü mekanda kullanabilirsiniz.