cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Perde Yıkama ve Temizleme Talimatları


Plise perde sistemi ile evinize modern bir görünüm kazandırarak, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlarda ön plana çıkan cam balkon plise perdeleri , kontrolünü sağlayan pileli ipler ile aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket edebilen bir perdedir.devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Perde Yıkama ve Temizleme Talimatları

  Günlük hayatımızı geçirdiğimiz yerlerde ister istemez dışarıdan gelen tozlar vb. etkenlerden dolayı eşyalarımız zamanla kir tutar ve temizlememiz gerekir. Plise perde nasıl temizlenir sorusuna verilebilecek en kısa cevap silerek temizlenebilir olması gösterilebilir. Zaten polyester kumaş olan bu perdeler kiri ve nemi bünyelerinde tutmadıklarından küçük temaslarla temizlenebilmektedir. Klasik toz fırçaları ile arınabilen bu dekor ürünleri cama monte edildiğinden kolaylıkla sökülebilmek de ve yeniden montajı yapılabilmektedir. Ayrıca son dönemlerde üretilen buharlı elektrik süpürgeleri ile de pırıl pırıl yapılabilen bu ürünler plise perde nasıl temizlenir derdine de bir son veriyor.

  Dikkat edilmesi gereken bir konu olarak perdelere yüzeysel olarak bakıp temiz olduğu kararına varmaktır. Mikropları çıplak gözle görmek pek mümkün değildir. Bu nedenle perdelerin belli bir aralıkla temizlenmesi ve mikroplardan kurtulması sağlık açısından önemlidir.

  CamBalkone olarak ürünlerin yapısal özellikleri açısından bilgi birikimimiz ile ürünlere özel temizlik malzemeleri ve metotlarını kullanarak uzman ekibimiz ile temizlik yapılmaktadır.

  TALİMATLAR

  1. Perdeyi tamamen kapatınız.
  2. Perdenin takılı olduğu aparatı hafif güç uygulayarak çıkartınız.
  3. Geniş bir kaba (leğen vs.) maksimum 40 derece olacak şekilde kaba boşaltın ve az miktarda deterjan ekleyiniz.
  4. Yaklaşık 15 dakika perdenizi deterjanlı suyun olduğu kap da bekletiniz.
  5. Kabın içinde perdenizi açarak 5 tur attırın ve kapatarak sudan çıkarınız.
  6. Soğuk su ile durulayınız.
  7. Kapalı olarak çıkardığınız perdeye biraz baskı uygulayarak suyun iyice çıkmasını sağlayın.
  8. Islak şekilde olan perdeyi yerine montaj ediniz.
  9. Kuruması için kapalı bir şekilde 10 saat bekletiniz.

  NEDEN CAM BALKON PLİSE PERDELERİ

  • Dekoratif görünümü ile oldukça şıktır. Balkonunuza ayrı bir hava katarak dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü olmasını sağlar.
  • Enerji tasarrufu sağlayarak,özellikle yaz aylarında gelen zararlı güneş ışınlarının içeriye girmesini belirli bir ölçüde engeller. Bu da evlerinde klima olanlar için elektriğin daha az harcanmasına yol açar ve ekonomik yönden oldukça yararlıdır.
  • Özel kumaşı sayesinde kir ve leke tutmamaktadır.
  • Aleve karşı dayanıklıdır. Zor tutuşur ve kolay kolay yanmaz.
  • Temiz bir kullanımı olmasa dahi uzun süreli kullanımı vardır.
  • Temizlenmesi mümkündür ve oldukça basittir. Nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir.
  • Çalışma prensibi olarak çok rahattır ve istenilen seviyede bırakılabilir. Cam üzerinde yukarı ve aşağı hareket edebilir.
  • Tüm cam balkon modelleri ile uyumludur.
  • İstenilen renkte üretimi mevcuttur.
  • Isı yalıtımı sağlar. Ortamdaki ısının kaybolmasını engeller.
  • Az yer kaplar ve cam paneller katlandığı zaman hiçbir şekilde zorluk çıkartmaz.

  CAM BALKON PLİSE PERDELERİ

  Cam balkon plise perdeleri , cam uygulaması olan her alanda kullanılabilmektedir. Genellikle; Katlanır Cam Balkon Sistemi, Kış Bahçesi Sistemi, Pencereler, Kapılar olmak üzere açılı, yamuk ve dar fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. Şehirler Arası Yolcu Otobüsleri, Otomobiller gibi taşıtlarda, Mağazalara, Kafeteryalar gibi toplu alanlarda rahatça kullanılabilir.

   

  GECE GÜNDÜZ PLİSE PERDELERİ

  Yaşam alanlarınız kolaylaştırmak adına tasarlanmış cam balkon plise perdelerinin diğer bir modelidir. Aynı kumaş türü ile iki farklı perdenin tek bir ip mekanizması üzerine karartma ve tül modeli ile oluşan perde türüdür. İki perdenin tek mekanizma üzerinde kullanımı kolaylaştıran gece-gündüz cam balkon plise perdelerinin kullanımı da aynı cam balkon plise perdeleri gibi fonksiyoneldir. Aynı anda iki perde türünü de yarım açabilir, ikisininde farklı farklı kullanabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan bu perde türü evlerinize yeni bir soluk getirmektedir. Karartma kısmı, dışarıdan gelen ışığı kusursuz bir şekilde kapatarak tam mahremiyet sağlar. Tül kısmı ise manzarayı kapatmadan sizlere harika bir görüş açısı sağladığı gibi, gündüzleri gelen güneş ışıklarını hafif bir şekilde kırarak içeriye girmesini sağlar ve ortamdaki ısı dengesini korur.