cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Sineklik Sistemleri


Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması
sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen perde türüdür.Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.
devami…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Plise Sineklik Fiyatını Hesaplayalım

  Plise (Pileli) sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun plise sineklik fiyatını verelim.

  plise sineklikPlise Sineklik Nedir?

  Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması
  sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen perde türüdür.

  Plise perde sistemleri ahşap, pvc doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

  Plise Sineklik Avantajları Nelerdir ?

  • Öncelikle çalışma türlerinin yetersiz sistemi nedeniyle diğer bazı sineklik kaldığı durumlarda onların yerine kullanılabilir. Sıkıntılı dar alanlarda bile rahatlıkla kullanılarak size çözüm önerileri sunmaktadır.
  • Fransız balkon, cam balkon, sürme pencere şeklinde kapı gibi her alanda kullanılabilir ve uyum sağlar.
  • Büyük alanların kapatılarak sineklerden korunmasında bir numaralı üründür. Bu çalışma sistemleri Ar-Ge çalışmaları ve büyük araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir.
  • Yapısı ve kullanım amacı bakımından çok yer kaplamaz ve evinizde rahat bir kullanım sağlar.
  • Ayarlanabilir ip germe sistemi ile istediğiniz yerde durdurmanız mümkün ve diğer sineklik modellerine göre daha sessiz çalışmaktadır.
  • Dayanıklılığı uzundur ve kullanımı daha kolaydır. Tek elinize ayarlama yapabilirsiniz.

  Plise Sineklik Çeşitleri Varmıdır ?

        Evet plise sineklik çeşitleri vardır ve 3’e ayrılır.

  Yatay Plise Sineklik:Yatay plise sineklik tek yöne ve ortadan ikiye açılabilir şekilde alternatif sunar. PVC, AHŞAP, ALÜMİNYUM DOĞRAMA  sistemlerinin tümüne uygulanabilir. CAM BALKON uygulamalarınız ile birlikte de kullanabilme imkanı sağlar.

  Dikey Plise Sineklik:Dikey plise sineklik sistemi birçok alternatif çözümü bulundurduğundan diğer sistemlerden daha üstündür ve etkilidir. Dikey Plise Sineklik sistemi PVC, AHŞAP, ALÜMİNYUM  gibi her türlü doğramada ve her türlü kapı pencere sisteminde sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca CAM BALKON seçeneğinde kullanılabilir.

  Duble Plise Sineklik:Duble plise sineklik tülü toplayan sert bir mekanizmasının bulunmaması ve kolay kullanılması nedeniyle idealdir. Boy profilini istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz bir diğer avantajdır. Böylece çocuklarınız bile rahatça kullanabilir. Pencerelerde, kapılarda ve büyük alanlarda kullanılabilir. Her pencereye ve kapıya CAMBALKONE tarafından montajı sağlanmaktadır.

   

  Plise Sineklik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  • Pencerelerinizin arkasında sinekliğinizin açılmasını engelleyecek panjur.demir parmaklık vs olmamalıdır.
  • Eğer yaptırmak istediğiniz pencereleriniz veya balkon kapınız rüzgar alan tarafta ise rüzgar nedeniyle sinekliğiniz açık kalmamalıdır.
  • Öncelikle plise sineklik sistemi yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsalbir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız.
  • Vergi levhası, ticaret odası kaydı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarınıEğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişileden uzak durunuz.
  • Malesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak plise sineklik uygulaması gerçekleştirmektedir. Aslında bu tarz kişilere ilk başta plise sinekliğinizi yaptırmak cazip gelsede uzun vadede kaybeden müşteri olmaktadır. Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine plise sineklik servis ve garantikapsamında muhatap bulamayacaktır.

  Plise Sineklik m2 Fiyatları Ne Kadar ? ?

  blankMaalesef online olarak direk buraya plise sineklik m2 fiyatı veremiyoruz. Çünkü plise sineklik sistemi fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır. Plise sineklik montajının yapılacağı yerin uzunluğu, yüksekliği, pencere veya kapı yapısı ve yönü, kullanılacak profil çeşitleri, sineklik rengi gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda belirttiğimiz etkenleri daha da arttırabilir.

  Yukarıda bulunan PLİSE SİNEKLİK fiyat teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.