cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Sineklik Sistemlerinin 5 Avantajı


Özellikle balkon kapıları ve pencerelerin açılarak havalandırılan mekanlarda dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmesini engelleyen elemanlara sineklik denmektedir. Sineklik sistemlerinin birbirinden farklı çalışma prensibine sahip olan bir çok çeşidi mevcuttur.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Plise Sineklik Fiyatını Hesaplayalım

  Plise (Pileli) sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun plise sineklik fiyatını verelim.

  Plise Sineklik Sistemlerinin 5 Avantajı

  Özellikle balkon kapıları ve pencerelerin açılarak havalandırılan mekanlarda dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmesini engelleyen elemanlara sineklik denmektedir. Sineklik sistemlerinin birbirinden farklı çalışma prensibine sahip olan bir çok çeşidi mevcuttur. Sineklik sistemlerinin arasında en çok öne çıkan ve uzun yıllar boyunca kullanabilirlik sunan modeli Plise Sineklik Sistemidir. Plise sineklik sistemlerinin çalışma prensibi ise pileli ipler sayesinde sağa ve sola hareket etmesidir. Müşteri isteğine göre yukarı-aşağı da hareket edebilmektedir. Plise sineklik sistemlerinin kullanım alanı oldukça geniş yelpazededir. Pimapen, ahşap, demir, alüminyum, dış cephe gibi tüm kapı ve pencere sistemlerinde kullanılabilir. Ayrıca plise sineklik sistemlerinin cam gibi tüm kapı ve pencere sistemlerinde de kullanılabilir. Özellikle bebek veya çocuk odalarının kapı ve pencerelerine yapılarak, çocuklarınızın uyku halinde veya oyun oynarken sağlıklı bir şekilde vakit geçirebilirler. Plise sineklik sistemlerinin öne çıkan özelliklerine birlikte bakalım…

  Plise Sineklik Sistemlerinin 5 Avantajı

   

  Modern ve Şık Tasarım

  Polyester kumaş ağırlıklı olarak üretilen plise sineklik tülü içerisinden, yırtılmalara ve kopmalara karşı pileli iplerin müthiş uyumu ile birlikte, çerçevesinde paslanmaz alüminyum çıtalar kullanılarak imalatı yapılmaktadır. Şık bir görünümü ile ön plana çıkan plise perde sistemlerinin kapı ve pencereler ile bir bütün halinde gözükmektedir. İstenilen renklerde üretilebilen paslanmaz alüminyum çıta sayesinde mobilyalarınıza uyumlu bir sineklik sistemi tasarlayabilirsiniz. Böylece dekoratif bir görünüm kazanarak evinizde modernliğin bir simgesi olarak kullanabilirsiniz.

  Fonksiyonel Kullanım

  Pileli ipler sayesinde hareket edebilen plise sineklik, açılıp kapatılırken istenilen seviye de durdurabilme özelliği ile kullanıcılarına fonksiyonel tarzda kullanım sağlar. Böylece isterseniz sinekliğinizi orta seviyeye kadar açık bırakabilir, isterseniz de pencere veya kapının her hangi seviyesine göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle pencereden bir bez sirkelerken, sinekliğinizi tamamen açmadan tek eliniz geçecek kadar seviyede açabilirsiniz.

  Alan Tasarrufu

  Plise sineklik sistemi genellikle kapılar ve pencereler üzerine monte edilmektedir. Açık halde iken monte edildiği alan kadar genişliğe ve yüksekliğe sahiptir. Çıkıntı olarak en fazla 10-15 cm arasında yer kaplar. Kapalı konumda ki plise sineklik tülü katlanarak, paslanmaz çerçevesinin içerisinde toplanarak oldukça ufak bir alan kaplar.

  Plise Sineklik Sistemlerinin 5 Avantajı

  Uzun Ömürlü

  Kaliteli sineklik tülü ve kullanılan malzemelerin tamamının paslanmaz malzemelerinden olmasından dolayı, sineklik çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İplerin kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı olması da, sinekliğinizi gün içerisinde istediğiniz kadar açıp-kapama yapsanız bile hareket kabiliyetini kaybetmez. Sinekliğiniz ister pencere veya kapının dış tarafında, ister iç tarafında monte edilmiş olması fark etmeden, sürekli güneş ışınlarına maruz kalması durumunda renklerde kesinlikle sararma ve solma gibi bir durum söz konusu değildir.

  Hava Sirkülasyonu

  Genellikle sürekli olarak kullanılan mekanların havalandırılması için, balkon kapıları ve pencereler açılmaktadır. Ufak ufak delikli bir biçimde üretilen sineklik tülünden, hava akışını sağlayarak kullanılan mekanın daha ferah olmasını sağlayarak rutubetli olmasını da engelleyebilirsiniz. Böylece hem temiz hava alabilirsiniz hem de ortamın kasvetli olmamasını sağlayabilirsiniz.

   

  Plise Sineklik hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Plise Perde hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Cam Balkon hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.