cambalkon, cam balkon fiyatları

Plise Stor Perde


Son zamanlarda evler, iş yerleri, mutfaklar, oturma odaları gibi hemen hemen her yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ve estetik, modern görünüme sahip olan, basit kullanımı ile diğer perde modellerinin önüne geçen Plise stor perde modelleri tercih edilmektedir. Plise stor perde sıradan perdelere göre farklı bir çalışma mekanizmasına sahiptir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Plise Stor Perde

  Son zamanlarda evler, iş yerleri, mutfaklar, oturma odaları gibi hemen hemen her yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ve estetik, modern görünüme sahip olan, basit kullanımı ile diğer perde modellerinin önüne geçen Plise stor perde modelleri tercih edilmektedir. Plise stor perde sıradan perdelere göre farklı bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Plise stor perde, aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Pileli ipler, kumaş içerisinden geçmektedir ve perde pileli ipler üzerinde hareket etmektedir. Perdeyi kontrol eden alüminyum çıtalar yardımı ile plise stor perde sistemi açılıp kapanmaktadır. Bu perdelerin yapımında kullanılan polyester kumaş, pileli ip, alüminyum çıta ve dayanıklı plastik soketler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

  Plise Stor Perde Avantajları

  • Kir, leke ve toz tutmayan kumaş yapısı sayesinde, temizleme ihtiyacına gerek kalmaz. Temizlenmek istendiğine nemli bez veya ıslak mendil ile silinerek temizlenebilmektedir.
  • Yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Pileli ipler üzerinde hareket eden bu perde sisteminde, perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Böylelikle güneşli günlerde, içeri giren güneş ışınlarının geliş açısına göre perdenizi ayarlayabilir, aynı anda manzaranızı izleyebilirsiniz.
  • Isı yalıtımına sahip olan bu perde sistemi, iç ortamda ki ısıyı korur ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.
  • Güneş ışınlarına ve UV ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıdadır, sürekli güneş alan cephede kalsa bile perde renklerinde ve alüminyum renklerinde sararma solma gibi durumlar ile karşılaşılmaz.
  • Birbirinden farklı perde renkleri mevcuttur. Zevklerinize göre ve mobilyalarınıza uyumlu renk tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca alüminyum çıta renkleri istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Cam üzerine veya çerçevesine monte edilebilmektedir. Çerçeve üzerine vidalı, cam üzerine bantlı olarak iki farklı montaj şekli vardır.
  • Cam üzerine ve çerçevesine monte edilen plis stor perde sistemi, cam paneller ile birlikte hareket etmektedir.
  • Polyester kumaş kullanılan bu perde sistemi, sıvıyı kumaş içerisine hapsetmez. Sıvıyı direk olarak aşağı doğru akmasını sağlar ve perdenin ıslak kalmasını engeller.

  Plise Stor Perde

  Plise Stor Perde Nerelerde Kullanılır

  Yamuk, açılı veya dar her cam uygulaması olan alanda kullanılan plise stor perde, kullanıldığı alanlara modern bir görünüm kazandırır. Genellikle kullanılan alanlar şunlardır;

  • Cam Balkon, Kış Bahçesi, PVC Balkon gibi balkon kapama sistemlerinde.
  • PVC, Ahşap, Alüminyum pencere ve kapılarda.
  • Şehirler arası yolcu otobüsleri, otomobiller, trenler gibi toplu taşıma araçlarında
  • Alışveriş merkezleri, mağazalar, kafeteryalar gibi alanlarda