cambalkon, cam balkon fiyatları

PVC Balkon Perdesi


Yaz aylarında sürekli kullandığımız ve ailemiz, arkadaşlarımız ile keyifli vakitler geçirdiğimiz balkonlarımız ve teraslarımızdan, kış aylarında aynı verimi maalesef alamamaktayız. Kış aylarında iklim koşulları oldukça zorlaşmaktadır. Yağmur, kar, dolu, fırtına gibi doğal afetler balkonlarımızı ve teraslarımızı kullanılamaz bir hale getirmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  PVC Balkon Perdesi

  Yaz aylarında sürekli kullandığımız ve ailemiz, arkadaşlarımız ile keyifli vakitler geçirdiğimiz balkonlarımız ve teraslarımızdan, kış aylarında aynı verimi maalesef alamamaktayız. Kış aylarında iklim koşulları oldukça zorlaşmaktadır. Yağmur, kar, dolu, fırtına gibi doğal afetler balkonlarımızı ve teraslarımızı kullanılamaz bir hale getirmektedir. Bu nedenle soğuk ve yağışlı havalarda evlerimize kapanarak, bu açık alanlara fazla çıkamamaktayız. Bu nedenle balkon kapama sistemlerini tercih ederek balkon ve teraslarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balkon kapatma sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen pvc balkon sistemi ile, balkonlarınızı ve teraslarınızı yılın 4 mevsimi kullanıp, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Fakat özellikle alçak katlarda oturan insanlar veya binaların birbirine yakın olduğu yerlerde mahremiyet konusunda bazı sıkıntılar kendini göstermektedir. Balkonlarınıza çıktığınız da sokaktan geçen insanların bakışlarına maruz kalabilir veya karşı komşunu ya da yan komşunuz ile göz göze gelebilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu duruma da pvc balkon perdesi ile son verebilirsiniz.

  PVC Balkon Perdesi

  PVC balkon perdesi mahremiyetinizi koruyarak, dış ortamdan bakıldığı zamanlar da iç ortamın gözükmesini engeller. Böylece PVC balkon perdesi ile daha balkonlarınız da veya teraslarınız da daha rahat oturabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. PVC balkon perdesi için bir çok farklı model mevcuttur. Pvc balkon perdesi modelleri arasında en çok tercih edilen ve avantajları, teknik özellikleri, modern görünümü ile Plise Perde Sistemidir.

  Plise Perde Sistemi

  Modern yapısı, basit kullanımı ve birbirinden farklı avantajları ile ön plana çıkan bir perde türüdür. Plise perde sistemini oluşturan 3 ana elaman vardır. Bunlar; polyester ağırlıklı kumaşlardan üretilen perdesi, kopmalara ve yırtılmalara karşı pileli ipler ve paslanmaz özellikte ki alüminyum çıtalardır. Kumaş içerisinden geçen pileli ipler, perdenin aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlayan ana elemandır. Bu ipler sayesinde perdenizi istenilen seviye de tutabilir, yukarı kısmı kapatırken aynı anda aşağı kısmı açık bırakarak dış ortamı izleyebilirsiniz. Perdeyi açıp kapatmanıza yardım olan ve tutacak görevi gören alüminyum çıtalar ile birleşen perde kumaşı, mükemmel bir uyum yakalayarak kullanılan alanlara modern bir görünüm kazandırmaktadır. İsteğe göre yukarı ve aşağı yönlere doğru değil, sağ ve sol yönlere doğru da hareket edebilmektedir.

  PVC Balkon Perdesi

  Plise Perde Özellikleri

  • Cam üzerine veya pencere çerçevesine monte edilebilen plise perde sistemi, camlar ile birlikte hareket etmektedir. İnce yapısı nedeni ile de oldukça az alan kaplar ve pencere önlerine dilediğiniz dekorasyon ürünlerini yerleştirebilirsiniz.
  • Perdeler pileli ipler üzerinde hareket etmektedir. Böylece kullanıcılarına farklı bir deneyim kazandırdığı gibi perde istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Örneğin; ılık bir hava da güneş pencerenizin üst kısımlarından yüzünüze temas ediyorsa, perdenizi güneş açısına göre kapatabilir aynı anda da alt kısımdan manzaranızı izleyebilirsiniz.
  • Karartma ve tül olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Karartma modeli maksimum mahremiyet sağlayarak iç ortamın gözükmesini engeller ve güneş yada sokak ışıklarının balkonunuza girmesini engeller. Tül modeli ise içeriye giren güneş ışınlarını veya her hangi bir ışığı kırarak, daha loş bir ortam sağlar ve dışarıya izleme imkanı sağlar. İki modeli de aynı anda kullanabilmek için Gece ve Gündüz Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.
  • Kir ve Leke tutmayan özellikte olan plise perde sistemi, temizlik konusunu farklı bir seviyeye çıkartmaktadır. Temizleme ihtiyacı olmadan uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu perde sistemini, temizlemek isterseniz cam üzerinden sökmeden, tamamen açık bir pozisyona getirerek nemli bir bez ile temizleyebilirsiniz.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri ile mobilyalarınız ile uyumlu bir perde modeli tasarlayabilir yada zevklerinize uygun renkleri seçerek kullandığınız alanlara farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
  • Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz plise perde sistemi, tamamen sıvı tutmaz özelliktedir. Perde üzerine sıvı bir madde döküldüğünde bu sıvıyı diğer perde modelleri gibi içerisine hapsetmeden, direk olarak aşağı akmasını sağlar.