cambalkon, cam balkon fiyatları

PVC Balkon Sistemi


Ülkemizde yaygın olarak balkon kapama sistemlerinden cam balkon ve pvc balkon sistemi kullanılmaktadır. Genellikle cam balkon sistemleri hem daha yenilikçi hem de daha modern ve şık olduğundan dolayı tercih edilme sebebidir. PVC balkon sıklıkla eski tip evler ve balkonlarda karşımıza çıkmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  PVC Balkon Sistemi Nedir?

  Ülkemizde yaygın olarak balkon kapama sistemlerinden cam balkon ve pvc balkon sistemi kullanılmaktadır. Genellikle cam balkon sistemleri hem daha yenilikçi hem de daha modern ve şık olduğundan dolayı tercih edilme sebebidir. PVC balkon sıklıkla eski tip evler ve balkonlarda karşımıza çıkmaktadır. Özellik ve fiyat bakımından daha çok tercih edilen PVC balkon sistemi, birbirinden farklı özellikleri ile de kullanıcılarını memnun etmektedir. Yavaş yavaş sıcak havalar yerlerini soğuk havalara bırakmaktadır. Soğuk havalar beraberinde zaman zaman da olsa sert esen rüzgar ve yağmur getirmektedir. Yağan yağmur balkonlarımızı ıslatır ve neredeyse kullanılamaz hale getirebilmektedir. Yağmur sonrası özellikle sonbahar ayında, ağaçlardan düşen yapraklar veya dışarıdan gelen tozlar rüzgar ile birlikte balkonumuzun ıslak zeminine yapışmaktadır. Böylece ıslak olan balkon, yağmur sonrasında kirlenerek temizlenme ihtiyacı doğurur. Bu durumlardan kurtulmak için PVC Balkon sistemi ile balkonunuzu kapatarak kurtulabilirsiniz.

  PVC Balkon sistemi genel adı ile plastik doğrama olarak tanımlayabiliriz. Çoğunlukla polimer türü olan pvc profiller, çift camlı paneller ile bir araya gelerek oluşan PVC Balkon sistemi tüm balkonlara ve teraslara uygulanabilmektedir. Standart plastik pencerelerin çalışma prensibine sahiptir. Camlar bir kulp yardımı ile kilitlenip, açılabilmektedir. Kulp açıldığında pencereler sürgülü ise yana doğru kayarak açılır, katlanır ise içeriye doğru katlanarak açılmaktadır. PVC Balkon sisteminin kendine has avantajları da elbette mevcuttur.

  PVC Balkon Sistemi

  PVC Balkon Özellikleri

  • İstenilen renklerde üretilebilmektedir. Böylelikle hem bina estetiğini bozmadan, hem de ev veya balkon içine yerleştireceğiniz mobilya ve aksesuarlar ile birlikte uyumlu bir görüntü sağlayabilirsiniz.
  • Çift camlı olan bu sistemde en çok öne çıkan avantajı ısı yalıtımına sahip olmasıdır. Soğuk havalarda, sert esen rüzgarın içeri girmesine izin vermez ve iç ortamda ki ısı dengesini sağlar.
  • Ekonomik yönden oldukça uygun fiyatlara PVC Balkon Sistemi yaptırabilirsiniz. Hemen fiyat teklifi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sürgülü ve Katlanır olarak iki farklı pvc balkon sistemi mevcuttur. Sürgülü sistemde camlar sağa veya sola doğru, diğer cam üzerine hareket eder. Katlanır şekilde ise normal şekilde ki pencereler gibi içeriye doğru açılıp kapanmaktadır.
  • Plise Sineklik Sistemi taktırılmasına müsaade eder ve yaz aylarında daha rahat bir oturma alanı sağlar.
  • İnsan sağlığına hiçbir şekilde engel teşkil etmemektedir. Ayrıca PVC ürünler geri dönüştürülebilir yapıdadır.
  • Her pencerede ayrı ayrı olmak üzere kulplu kilit sistemi mevcuttur. Bu kilitler sayesinde hem hırsızlık konusunda hem de çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
  • Cam panellerin üzerine perde sistemleri monte edilebilme imkanı verir. Cam perdesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  PVC Balkon Sistemi