cambalkon, cam balkon fiyatları

PVC Nedir?


Genellikle evlerin pencereleri ve kapılarından gördüğümüz PVC malzemelerin ham maddesi polimerdir. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile birleştirildikten sonra yüksek sıcaklıklarda şekil verilerek plastik haline gelmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  PVC Nedir?

  PVC BalkonGenellikle evlerin pencereleri ve kapılarından gördüğümüz PVC malzemelerin ham maddesi polimerdir. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile birleştirildikten sonra yüksek sıcaklıklarda şekil verilerek plastik haline gelmektedir. Diğer plastik malzemelerin aksine çevreye zararlı değildir. Hayatımızın her anında kullandığımız ürünler bu malzemelerden üretilmektedir.

  PVC Nerelerde Kullanılır?

  • Evlerimizde; pencereler, kapılar, balkonlarının profillerinde, tesisatlar da, atık su borularında ve bir çok malzemede kullanılmaktadır.
  • Sağlık sektöründe; Kan torbaları, serum tüpleri, ameliyat eldivenler ve bir çok malzemede kullanılmaktadır.
  • Elektrik ve elektronik malzemelerin yapımında; elektrik kabloları, telefon kulaklıklarında ve bir çok malzemede kullanılmaktadır.
  • Otomotiv sektöründe; Araba silecekleri ve cam fitilleri, döşemeler, paspaslar ve bir çok malzemede kullanılmaktadır.

  Çocuk oyuncakları, spor malzemeleri, ayakkabılar, kredi kartları ve çeşitli tüketim eşyalarının üretiminde bu malzeme kullanılmaktadır. Yani hayatımızın her anında farkında olmasak bile bu malzeme ile temas kurmaktayız.

  PVC Balkon Nedir?

  PVCGünümüz şehir hayatının yorucu ve stresli olmasından kaynaklı insanlar kendilerine huzurlu bir alan tasarlamak için genellikle balkonlarını kullanmaktadır. Yaz aylarında rahatça oturabildiği, yemek yiyebildiği alanlardan olan balkonlar, kış aylarında tam bir kabusa dönüşmektedir. Böylece insanlar yağmurlu ve karlı havalarda balkonlarını temizlemekten bıkmış durumdadır. Ancak bu durumdan kurtulmak için balkon kapama sistemlerini tercih etmek en doğru seçim olabilir. En sık tercih edilen balkon kapama modellerinin birisi de Cam Balkon Sistemi’dir. Cam Balkon Sistemi için detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. Balkonunuzu 4 mevsim rahatlıkla kullanabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tamamen PVC malzeme ve camlardan oluşan bu sistemde, cam kanatları sürgülü bir şekilde sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Böylece yerden tasarruf etme imkanı da yakalayabilirsiniz.

  PVC Balkon Özellikleri

  • Uzun ömürlü olan bu sistemi uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz.
  • Basit bir kullanımı vardır ve sağa sola hareket kabiliyetine sahiptir.
  • Isı yalıtımına sahiptir. Böylece enerjiden tasarruf edebilirsiniz.
  • Profil renkleri istenilen renklerde imalatı yapılmaktadır.
  • Su, kar, dolu, yaprak, polen gibi doğal afetlerden balkonunuzu korumaktadır.
  • Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.
  • Kolay temizlenebilir.
  • Kilit sistemi sayesinde çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturmaktadır.
  • Hırsızlık olaylarına karşı tam koruma sağlamaktadır.