cambalkon, cam balkon fiyatları

PVC Pencere Perdesi


Evlerimizde genellikle kullandığımız PVC pencere perdesi oldukça büyük ve geniş alanlar kaplamaktadır. Çoğunlukla tavana korniş ile monte veya duvara monte edilerek, zarar vermektedir.
devamı…Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  PVC Pencere Perdesi

  Evlerimizde genellikle kullandığımız PVC pencere perdesi oldukça büyük ve geniş alanlar kaplamaktadır. Çoğunlukla tavana korniş ile monte veya duvara monte edilerek, zarar vermektedir. Pencereyi açmaya çalıştığınız zamanlar da önce perdeyi çekip sonra pencerenizi açmanız gerekmektedir. PVC pencere perdesi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi ise mobilyalar ile uyumlu olmasıdır. PVC pencere perdesi için Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz. Plise Perde Sistemi ile evleriniz de daha geniş alanlardan faydalanın ve modern bir görünüm elde edin. Cam üzerine bantlı veya cam çerçevesine vidalı olarak monte edilen bu perde sistemi, camlar ile birlikte hareket etmektedir. Şık ve ince yapısı bulunan plise perde sistemi cam uygulaması olan her alanda kullanılabilir.

  Plise Perde

  Pileli ipler aracılığı ile aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket etmektedir. Cam üzerine monte edilen bu sistem oldukça az alanlar kaplamaktadır. Polyester ağırlıklı kumaşlardan üretilen plise perde sisteminin içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu pileli ipler, perdenin hareket etmesini ve istenilen seviyelerde bırakılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ipler kopmalara ve yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Perdenin alt ve üst kısımlarında alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar tamamen paslanmaz çeliklerden oluşmaktadır. Perdeyi açıp kapatma işleminde tutacak görevi görmektedir. Bantlı olarak cam üzerine, vidalı olarak da cam çerçevesine monte edilebilen plise perde sistemi modern görünümü ile ön plana çıkmaktadır.

  Plise Perde Özellikleri

  • Kir ve Toz tutmaz polyester ağırlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Böylece temizleme işlemine gerek duyulmamaktadır. Ancak temizlemek isterseniz de perdenizi yerinden sökmeden, nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.
  • Plise perde istenilen seviyelerde bırakılarak, farklı bir kullanım seçeneği sunmaktadır.
  • Modern ve estetik yapısı ile kullanıldığı alanlara şık bir görünüm kazandırır.
  • Isı yalıtımı sağlayarak pvc pencere ve kapılar, ısıcamlı cam balkon sistemlerinden maksimum derece de yalıtım sağlar.
  • Birbirinden farklı renk seçenekleri ile zevklerinize uygun olarak dilediğiniz rengi seçebilir, mobilyalarınız ile uyumlu bir konsept yaratabilirsiniz.
  • Üzerine sıvı bir madde döküldüğünde kumaş içerisine hapsetmez ve direk olarak aşağı akmasını sağlar.
  • Polyester kumaş, paslanmaz alüminyum profil, kopmalara karşı dayanıklı pileli ipler kullanılan Plise Perde Sistemi uzun ömürlüdür.