cambalkon, cam balkon fiyatları

PVC Perdesi


Ham maddesi polimer olan PVC malzeme çok yönlülüğü ile en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Evlerimizin, iş yerlerimizin veya ofislerimizin pencereleri genellikle PVC malzemeden yapılan pencerelerdir. PVC malzemesinin birbirinden üstün özellikleri göz önüne alındığında, insanlar diğer pencere modellerinin yerine PVC pencereleri tercih etmektelerdir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  PVC Perdesi

  Ham maddesi polimer olan PVC malzeme çok yönlülüğü ile en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Evlerimizin, iş yerlerimizin veya ofislerimizin pencereleri genellikle PVC malzemeden yapılan pencerelerdir. PVC malzemesinin birbirinden üstün özellikleri göz önüne alındığında, insanlar diğer pencere modellerinin yerine PVC pencereleri tercih etmektelerdir. Daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasından kaynaklı olarak dünyada ve Türkiye’de PVC malzeme her alanda karşımıza çıkmaktadır. Bunlara örnek verirsek elektrik elektronik malzemelerde, tıbbi malzemeler, otomotiv sektörü gibi hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Yaz aylarında balkonunu rahatça kullanan insanlar kış aylarında ise balkonlarını kullanamamaktadır. Yağan yağmur veya kardan dolayı balkonlar ıslanıp kirlenmektedir. Bu durumun önüne geçmek ve balkonunu dört mevsim rahatça kullanmak isteyenler PVC Balkon Sistemi ile balkonunu kapatmaktadır. Ancak özellikle binaların birbirine yakın olduğu yerlerde insanlar balkonlarına çıktıkları zamanlarda, karşı komşusu ile göz göze gelmektedir ve evin içi gözükmektedir. Bu durumun karşına geçmek için perde ile camlarını ve balkonlarını kapatırlar.

  Mahremiyeti sağlamak için kullanılan perdeler genellikle çok yer kaplar ve kullanışı biraz zor olmaktadır. Pencereyi açıp evin içini havalandırmak isteyenler ilk olarak perdesini açıp sonra penceresini açmaktadır. Bazı zamanlarda ise tülü veya perdeyi kaldırmadan pencere açılmaktadır ancak bu durum zamanlar perde kumaşlarında aşınma meydana getirir ve perdeler yırtılabilir. PVC perdesi olarak kullanılan perde çeşitleri genellikle Standart tül ve güneşlik, Zebra Perde, Stor Perde modelleridir. PVC perdesi olarak kullanılan bu perde modellerinin özellikle temizliği çok büyük zamanlar aldığı gibi, mekanizmalarında da bozulmalar meydana gelmektedir. Bu nedenlerden kaynaklı olarak başka tarz perde modelleri üretilmektedir. Bizim önerimiz PVC perdesi olarak Plise Perde Sistemidir.

  PVC Perdesi

  Plise Perde Nedir?

  Genellikle Cam balkonlar, PVC pencereler ve camlı kapılar , PVC Balkonlar gibi cam uygulaması olan her alanda PVC perdesi olarak da adlandırılan Plise Perde Sistemi kullanılmaktadır. İçerisinden geçen pileli ipler ile harika bir uyum içerisinde olan polyester kumaş ağırlıklı olan bu perdeler oldukça şık tasarımdalardır. Cam üzerine bantlı bir şekilde veya camın çerçevesine vidalı olarak monte edilen plise perde yukarı ve aşağı yönlere doğru hareket etmektedir. Zarif kumaş ile birlikte paslanmaz alüminyum çıta kullanılarak evlerinizde modernliğin önderlerinden olan plise perde, istenilen seviyede bırakılabilir yapısı ile de fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır.

  Plise PVC Perdesi

  Plise Perde Avantajları Nelerdir?

  Bu PVC perdesi avantajları ile diğer perde modellerinin çok üzerinde bir sistemdir. En önemli özelliklerinden birisi Toz ve Kir tutmayan yapısıdır. Uzun zaman boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistemde antibakteriyel kumaş kullanılarak toz ve kir gibi maddeler perde üzerine yapışmamaktadır. Temizlik konusunda en rahat perde türü diyebiliriz. Nemli bir bez ile birlikte perdenizi yerinden sökmeden cam üzerinde silerek, temizleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile zevkinize göre istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. PVC pencere ve balkonlar ile birlikte uyumlu olan PVC perdesi ayrıca ısı yalıtımına da katkı sağlayarak, PVC pencere ve balkonlarınızdan maksimum ısı yalıtımı yakalayabilirsiniz.

  Plise PVC Perdesi