cambalkon, plise perde

PVC SİNEKLİK

Pencerelerinize ve balkon kapılarınıza plise sineklik yapmayı düşünüyorsanız aşağıda bulunan hızlı plise sineklik fiyat teklifi formumuzu kullanabilir ve müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

PVC Sineklik

PVC Sineklik

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklık ve nem oranı her geçen gün artmaktadır. Evler de iç ortamın serinlemesi için, pencereler ve kapılar açılmaktadır. Rüzgar içeri girerek bir nebze olsun içeriyi serinletmektedir. Ancak sinekler, arılar vb. uçan canlılar ve haşereler evin içerisine girerek insanları rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlara çare olarak sinek ilaçları, haşere ilacı gibi kimyasal spreyler alarak hayvanlar öldürülmektedir. Ancak bu ilaçlar insan sağlığına da zararlı olduğundan, ilaç sıkıldıktan sonra o ortamda 15-20 dakika bulunmamak gerekmektedir. Bu da insanların huzur ve keyfinden mahrum bırakmaktadır.

Cambalkone olarak Plise Sineklik Sistemi üretip, montajını yapmaktayız. Sineklik sistemleri insan hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Gece sinek vızıltısından uyuyamayan insanlar, televizyon izlerken ekran üzerine konan uçan canlılar insanların adeta sinirini bozmaktadır. PVC pencere veya kapılarınıza sineklik sistemi taktırarak bu gibi durumlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ölçüleri alarak teklif formumuzu doldurmanız. Kısaca Plise Sineklik Sisteminden bahsedelim.

Plise Sineklik Nedir?

PVC Sineklik

Günlük yaşantımızda her ortamda kullanılabilen plise sineklik, yaşam alanlarımızın konforunu arttırarak modern bir görünüm kazandırmaktadır. İnsanları rahatsız eden ve sinir bozucu sesi ile evin içinde gezen sinek ve benzeri canlıların girmesini engellemektedir. Bir çok avantajı bulunan plise sineklik sistemi eski tip modellerden kurtularak, teknolojik yeniliklerden de etkilenerek tasarlanmaktadır. Plise sineklik sistemi yaşam alanlarının olmazsa olmazlarından olmaktadır.
Alüminyum profiller ile çerçevesi oluşan plise sineklik sağa ve sola hareket etmektedir. İstenilen seviye de bırakılabilen bu model de isterseniz sinekliğinizi yarıya kadar kapatıp diğer yarısını açık bırakabilirsiniz. Pileli ipler üzerinde hareket mekanizmasına sahip olması ile kolay ve basit kullanımı vardır.

Plise Sineklik Kullanım Alanları

Basit kullanıma sahip olan ancak buna nazaran şık ve modern yapıda olan plise sineklik sistemi, PVC Pencerelerde, PVC Kapılarda, Fransız tip balkon diye adlandırılan balkonlarda, Ahşap pencere ve kapılarda kullanılmaktadır. Kısacası eviniz de dışarıya açılan tüm pencere ve kapılarda kullanılmaktadır.

Plise Sineklik Avantajları

  • Kapalı konumda iken çok az yer kaplamaktadır. Böylece alandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.
  • Modern ve sade tasarımının yanında basit ve kolay kullanımı vardır.
  • İstenilen seviye de bırakılabilmektedir.
  • Profil rengi istenilen renklerde imalat edilebilir.
  • Uzun ömürlüdür ve tülü çok zor yırtılmaktadır.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve sararma solma gibi durumlar söz konusu değildir.

Plise Sineklik hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Plise Perde hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Cam Balkon hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.