cambalkon, cam balkon fiyatları

Renkli Cam Balkon Perde


Ülkemizde yaygın olarak kullanılan cam balkon sistemi ile birlikte insanlar balkonlarını daha rahat bir şekilde kullanmaya başlamışlardır. Özellikle soğuk ve yağışlı havaların gelmesi ile birlikte, cam balkonu olmayan evlerde balkon kullanımı azalmaya başlamıştır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Renkli Cam Balkon Perde

  Ülkemizde yaygın olarak kullanılan cam balkon sistemi ile birlikte insanlar balkonlarını daha rahat bir şekilde kullanmaya başlamışlardır. Özellikle soğuk ve yağışlı havaların gelmesi ile birlikte, cam balkonu olmayan evlerde balkon kullanımı azalmaya başlamıştır. Hal böyle olunca insanlar balkonlarını cam balkon sistemi veya PVC balkon sistemi ile kapatarak 4 mevsim boyunca kullanabilmektedir. Ancak genellikle cam balkon renklerinde insanlar koyu renkleri tercih etmek yerine şeffaf renkli camlar tercih etmektelerdir. Bu durumda mahremiyet konusunda bazı sıkıntılar da meydana gelmektedir. Hal böyle olunca insanlar cam balkon camlarını koyu renkli cam filmi tercih ederek bu sıkıntıları aşmayı amaçlamaktadır. Fakat bu durum dışarıdan bakıldığında cam balkonun o modern ve şık görünümüne zarar vererek, çirkin bir görüntü olmasını sağlamaktadır. Bu durumdan tamamen kurtulabilmek oldukça kolaydır. Cam balkon perde tercih ederek, hem mahremiyet konusunda sıkıntılardan kurtulabilir, hem de daha estetik ve modern bir balkon tasarlayabilirsiniz.

  Renkli Cam Balkon Perde

  Cam Balkon Perdesi Nedir?

  Pileli ipler sayesinde yukarı ve aşağı hareket edebilen bu perde sisteminde kumaş istenilen seviyelerde bırakılabilmektedir. Müşteri isteğine göre hareketini sağa ve sol yöne doğru da hareket edebilmektedir. Kopmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı olan pileli ipler, kumaş içerisinden geçerek perdenin sabit bir alana monte edilmesini sağlayan soketler ile buluşmaktadır. Perdenin alt ve üst kısmında perdeyi açmak için bulunan paslanmaz alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu çıtalar yardımı ile perdeler hareket etmesi daha kolaylaştırılmaktadır. Bu kaliteli ürünler sayesinde cam balkon perde oldukça uzun ömürlü bir sisteme dönüşmektedir.

  Renkli Cam balkon perde

  Cam Balkon Perde Nerelerde Kullanılmaktadır?

  Cam balkon perde olarak bilinen plise perde sistemi, cam uygulaması olan her alanda kullanılabilmektedir. Genellikle; Katlanır Cam Balkon Sistemi, Kış Bahçesi Sistemi, Pencereler, Kapılar olmak üzere açılı, yamuk ve dar fark etmeksizin her alanda kullanılabilmektedir. Şehirler Arası Yolcu Otobüsleri, Otomobiller gibi taşıtlarda, Mağazalara, Kafeteryalar gibi toplu alanlarda rahatça kullanılmaktadır.

  Cam balkon perde

  Cam Balkon Perde Renk Seçenekleri Nelerdir?

  Birbirinden farklı renk seçenekleri ile birlikte her firmanın farklı renk seçenekleri vardır. En çok kullanılan renkler Beyaz, Gri, Kahverengi, Mavi, Krem renklerdir. Ayrıca bu perdede kullanılan paslanmaz alüminyum çıtalar istenilen renklerde imalatı yapılabilmektedir. Böylece hem balkonunuzda zevkinize göre renk seçimi yapabilir hem de mobilya ve eşyalarına göre renk tercihi yapabilirsiniz. Cam balkon perde avantajları için buraya tıklayabilirsiniz. Avantajları ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.