cambalkon, cam balkon fiyatları

Renkli Cambalkon


Cam balkon sistemleri ile birlikte açık balkonlar, tamamen kapatılarak modern bir görünüme sahip olmaktadır. Bina yapısına göre renkli cam balkon sistemlerini de tercih edebilirsiniz. Renkli cam balkon sistemlerinde bulunan renkler, Mavi, Yeşil, Bronz ve Füme renklerdir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Renkli Cambalkon

  Balkonlar evlerimizde sıklıkla kullandığımız ve evlerin dış ortam ile bağlantı kurmasını sağlayan alanlardır. Açık ortamlarda farklı bir yaşam alanı sunan balkonlar, ufak, dar veya değişik nedenlerden dolayı şekilsiz olsa bile doğru bir planlama ve doğru bir dekorasyonla modern bir odaya dönüşebilmektedir. Balkon kapatma sistemleri arasında en çok kullanılan ve en sık tercih edilen cam balkon sistemleridir. Cam balkon sistemleri ile birlikte açık balkonlar, tamamen kapatılarak modern bir görünüme sahip olmaktadır. Bina yapısına göre renkli cam balkon sistemlerini de tercih edebilirsiniz. Renkli cam balkon sistemlerinde bulunan renkler, Mavi, Yeşil, Bronz ve Füme renklerdir. Böylece zevklerinize göre, bina yapısına göre, mobilyalarınıza göre veya mahremiyetinizi korumak için renkli cam balkon tercih edebilirsiniz.

  Mavi Renkli Cambalkon

  Mavi renkli cam balkon sistemleri insanlar üzerinde pozitif bir enerji yaymaktadır. Denizi çağrıştıran bu renk insanlar üzerinde sakinlik hissi bırakmaktadır. Dışarıdan bakıldığı zamanlarda iç ortamın %60 oranında gözükmesini engellemektedir.

  Renkli cambalkon

  Yeşil Renkli Cambalkon

  Yeşil renk insanlara orman içinde bir yürüyüş yapıyormuş hissi vermektedir. Yeşil rengin kattığı enerji ile cam balkonlarınızda otururken, günün her saatinde huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Dış ortamdan bakıldığı zamanlarda, iç ortam %60 oranında gözükmesini engelleyen yeşil renkli cam balkon oldukça estetik bir yapıdadır.

  Renkli cambalkon

  Bronz Renkli Cambalkon

  Bronz renkli cam balkon sisteminin insan üzerinde ki etkisi pozitif yöndedir. Yaz aylarında güneş ışınlarını kırarak, iç ortama loş bir görünüm katar ve keyifli günler geçirmenizi sağlar. Dışarıdan bakıldığı zamanlarda iç ortamın %50 oranında gözükmemesini sağlar.

  Renkli Cambalkon

  Füme (Siyah) Renkli Cambalkon

  Cam balkon renkleri arasında en sık tercih edilen renktir. Mahremiyeti koruyarak, iç ortamın %90 oranında gözükmesini engeller. Siyah renginden dolayı iç ortamı göstermeyen bu renkte, iç ortamdan bakıldığında kesintisiz bir şekilde dış ortam gözükmektedir. Güneş ışınlarını tamamen kırarak daha ferah bir alanda oturmanızı sağlar.

  Renkli Cambalkon

  Bronz Renkli Cam Balkon Avantajları

  • Yılın her mevsimi rahatça kullanılabilir.
  • Camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket etmektedir. Hareket eden camlar bir yönde toplanarak, katlanmaktadır.
  • Yağmur, kar, dolu, rüzgar, polen, toz, yaprak gibi dış etkenlerin balkonlarınıza girmesini ve yürüyen, uçan haşerelerin balkonlara yuvalanmasını engeller.
  • Camların tamamı temperli camlardan oluşmaktadır. Temperli camlar normal camlara göre darbelere ve kırılmalara karşı daha dayanıklı yapıdadır. Kırılma esnasında ise onlarca ufak parçalara ayrılarak insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
  • İçeriden kapatılıp, açılabilen boncuklu kilit mekanizmasına sahip olan cam balkon sistemi, hırsızlık olaylarının karşısına geçtiği gibi çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir ortam sağlar.

  Mahremiyetinizi korumak ve balkonunuzu evin ayrı bir odası olarak kullanmak için, cam balkon perdesini tercih edebilirsiniz. Cam balkon perdesi, cam balkon sistemleri için üretilen ve kir tutmaz, yırtılmaz, katlanır şekilde açılır kapanır özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sizde cam balkon perdesi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.