cambalkon, cam balkon fiyatları

Sabit Cam Tavanlı Kış Bahçesi


Kış mevsiminde soğuk, karlı ve yağmurlu havalarda sıcaklık derecesi oldukça düşmektedir. Sıcacık çayınızı veya kahvenizi isterseniz bahçenizin ortasında ya da evinizin bitişiğinde oda sıcaklığında içebilme olanağını kış bahçesi verecektir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Sabit Cam Tavanlı Kış Bahçesi

  Kış mevsiminde soğuk, karlı ve yağmurlu havalarda sıcaklık derecesi oldukça düşmektedir. Sıcacık çayınızı veya

  Kış Bahçesikahvenizi isterseniz bahçenizin ortasında ya da evinizin bitişiğinde oda sıcaklığında içebilme olanağını kış bahçesi verecektir. Kış bahçesi sizlerin yaşam alanlarını genişleterek bahçenizi adeta evinizin ayrı bir odası olarak kullanmanızı sağlar. İster ayrı bir sinema odası, isterseniz de arkadaşlarınız, aileniz, akrabalarınızla oturup rahatça sohbet edebileceğiniz bir alan dizayn edebilirsiniz.

  Bahçenizi hem görsel olarak hem de şık bir görünüme kavuşturabileceğiniz kış bahçesi sistemi modern çağın simgelerinden birisidir. Bahçeli bir evde oturuyorsanız ve bahçenizde kış aylarında çiçek, meyve ve sebze yetiştirmek istiyorsanız kış bahçenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş bir alanda kış bahçesi veya dar bir alanda kış bahçesi kullanmak isteyenler için her alanda çalışma yapılarak, o alan kış bahçesine dönüştürülebilir.

  Kış Bahçesi Avantajları

  • Bu sistemde kullanılan camlar temperli cam özelliği taşıyarak darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklı haldedir.
  • Isıcamlı seçeneği de mevcut olan bu sistem ısı yalıtımı sağlayarak, içeride ki ısının dengede kalmasına yardımcı olur.
  • Camlar herhangi bir kırılma anında zar şeklinde küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermez.
  • Cam ve metal gibi malzemelerden oluşturulan taşıyıcı sistemlerin kullanıldığı kış bahçeleri kullanışlı alanlar dizayn etmenize olanak sağlar.
  • Dört tarafı camla kapalı olan sistemde dışarıdan gelebilecek toz, yaprak, polen gibi etkenlerden sizleri korumaktadır.
  • Sert esen rüzgarlara karşı koruyucu etkisi vardır ve ıslık sesi diye tabir edilen seslerin sizleri etkilemesine izin vermez.
  • Kar, dolu, yağmur gibi doğal afetlerden korur ve %99 oranında içerinin su almamasını sağlar.
  • Doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenler, bahçe ile uğraşmayı sevenler için uygun bir alandır.
  • Soğuk günlerde elektrikli veya odun sobası kurabilir, sıcacık bir ortam yaratabilirsiniz.
  • İçerisine zevkinize hitap eden masa, sandalye, koltuk, televizyon gibi eşyaları yerleştirebilir, aydınlatma yaparak cazip bir mekan elde edebilirsiniz.
  • Perde veya tül taktırmak istiyor iseniz camların katlanabilir yapısına uygun olan Plise Perde Sistemi kullanabilirsiniz.

  Kış bahçesi sistemi yapılırken tavan kısmı sabit cam tavan, otomatik tente ve sabit tavan ile kapatılmaktadır.

  Sabit Cam Tavan

  Tek cam veya ısıcamlı olarak yapılabilen bu sistemde taşıyıcı profiller genellikle alüminyumdan üretilmektedir. Kış BahçesiAlüminyum profil renkleri istenilen renkte imalatı yapılabilmektedir. Bu profiller paslanmalara karşı dayanıklıdır. Tavanı sabit temperli camlardan oluşur ve doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Manzara kaybı yaşatmadan istediğiniz anda dışarıyı veya gökyüzünü izleyebilirsiniz. Müşteri isteğine göre camlar mavi, füme, şeffaf, bronz olarak üretilebilmektedir.

  Otomatik Tente

  Dört mevsim kullanılabilen bu sistem tam otomatik olarak uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Her hava şartına uyumludur, yağmur ve rüzgara karşı dayanıklıdır. Bu tavan kapama sistemi kış bahçelerinin dışında genellikle kafeteryalar, restaurantlar ve teraslar da kullanılmakadır. Taşıyıcı olarak dayanıklı alüminyum profil kullanılabilir.

  Sabit Tavan

  Bu sistemde kış bahçesi tavanı kapalı bir durumda olmaktadır. Yani otomatik tente gibi değildir ve tavan açılıp kapanmamaktadır. Sabit alçıpan ile kapatılmaktadır. 4 mevsim koruma sağlamaktadır.