fbpx
cambalkon, cam balkon fiyatları

Şile Cam Balkon Perdesi


İstanbul Şile’de plise perde sistemleri,plise sineklik sistemlerinin hizmetlerini vermekteyiz. Şile’de ofis, konut, kış bahçesi, mağaza gibi mekanlarda kullanılabilen,kontrol edilebilir ışık geçirgenliği alternatifleriyle çok özel olarak üretilmiş bir mekanik perde sistemidir. devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

Şile’de Plise Perde

cam balkon plise perdeCambalkone olarak İstanbul Şile’de plise perde sistemleri,plise sineklik sistemlerinin hizmetlerini vermekteyiz. Şile’de ofis, konut, kış bahçesi, mağaza gibi mekanlarda kullanılabilen,kontrol edilebilir ışık geçirgenliği alternatifleriyle çok özel olarak üretilmiş bir mekanik perde sistemidir. Geometrik pencere modellerine uyum sağlayabilen bu sistem de her türlü ayrıntı çok ince düşünülerek tasarlanmıştır.

Plise Perde Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Öncelikle yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Vergi levhası, ticaret odası kayıdı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişilerden uzak durunuz. Çünkü maalesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak perde uygulaması gerçekleştirmektedir. Aslında bu tarz kişilere ilk başta perdenizi yaptırmak cazip gelse de uzun vadede kaybeden müşteri olmaktadır. Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine plise perde servis ve garanti kapsamında muhatap bulamayacaktır.
 • Gelen montaj malzemelerinin eksiksiz ve tam olması önemlidir.

Şile’de Plise Perde Avantajları Nelerdir?

 • Farklı kumaş ve alternatif çalışma sistemleri mevcuttur.
 • Yüksek kalite de kumaş ve fonksiyonel kullanımı vardır.
 • 15mm olması avantajıyla cam balkonlarla uyumludur.
 • Alev almayan yapısı vardır.
 • Yalıtımın sorun olmadığı alanlarda son derece iyi şekilde mahremiyet ve ışık kontrolü sağlar.
 • Isı yalıtımı sağlar.
 • Üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları vardır.
 • Perdenizi aşağıdan yukarıya kaldırmaya ve yukarıdan aşağıya indirmenize izin verir,aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayabilmek için istediğiniz seviyeye indirip rahatlayabilirsiniz.
 • Kolayca yıkanabilir.

Şile Cam Balkon Plise Perde m2 Fiyatları Nedir?

balkon perdeleriMalesef online olarak direk buraya m2 fiyatı veremiyoruz. Çünkü fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır. Montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği,renk seçeneği gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.
O yüzden PLİSE PERDE FİYAT teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.