cambalkon, cam balkon fiyatları

Stor Balkon Perdesi


Yağmurlu günlerin ve soğuk havanın kendini hissettirmesi ile birlikte, sıcaklık derecesi de belli bir oranda düşmüştür. Esen rüzgar ile birlikte dışarıdan gelen tozlar ve yapraklar balkonlarımızın içerisine girerek kirlenmesine neden olur. Daha sonrasında yağan yağmur da balkonları ıslatarak, adeta kullanılamaz hale getirmektedir.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cambalkon teklifini yapalım…

  Formu Doldur, Cam Balkon Perdenizi Hesaplayalım

  Cambalkon sistemlerine uygun cam balkon plise perde yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun uygun cam balkon perdesi fiyatını verelim.

  Stor Balkon Perdesi

  Yağmurlu günlerin ve soğuk havanın kendini hissettirmesi ile birlikte, sıcaklık derecesi de belli bir oranda düşmüştür. Esen rüzgar ile birlikte dışarıdan gelen tozlar ve yapraklar balkonlarımızın içerisine girerek kirlenmesine neden olur. Daha sonrasında yağan yağmur da balkonları ıslatarak, adeta kullanılamaz hale getirmektedir. Sadece yaz aylarında değil, yılın her mevsiminde balkonu kullanmak isteyen insanlar, balkonlarını cam balkon sistemi ile kapatmaktadır. Böylece balkonu 4 mevsim boyunca kullanabilir, evinize ve binanıza modern bir görünüm kazandırır. Fakat site de, evlerin karşılıklı ve birbirine yakın olduğu mahallelerde oturan insanlar, balkonlarına çıktıklarında dışarıdan geçen insanlar veya karşı komşular balkonunun içerisini rahatlıkla görmektedir. Bu durumdan kurtulmak ve mahremiyeti sağlamak adına stor balkon perdesi tercih edilebilir. Stor balkon perdesi, cam panelleri kapatarak mahremiyetinizi korumaktadır. Böylece stor balkon perdesi sayesinde balkonunuzda rahatlıkla oturabilir, aynı zamanda balkonunuzu evinizin ayrı bir odası olarak da kullanabilirsiniz. Cam Balkon Fiyat Teklifi almak için buraya tıklayınız.

  Stor Balkon Perdesi

   

  Stor Balkon Perdesi Nedir?

  Cam balkon sistemi veya pvc balkon sistemi ile kapatılan balkonların üzerine monte edilen stor balkon perdesi, iç ortamın gözükmemesini sağlar. Stor balkon perdesi piyasa da bilinen adı Plise Perde Sistemidir. Bu perde sisteminin çalışma prensibi diğer perde modellerine göre daha farklı ve basittir. Polyester kumaşlardan üretilmektedir ve bu kumaşların içerisinden pileli ipler geçmektedir. Bu pileli ipler perdelerin hareket etmesini ve istenilen seviyede bırakılabilmesini sağlar. Böylece hem güneşin geliş açısına göre bir kısmını kapatabilir, diğer kısmını açık bırakarak manzarayı izleyebilirsiniz. Bu kumaşların üst ve alt kısımlarında alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar %100 paslanmaz olmaktadır ve istenilen renklerde üretilmektedir. Alüminyum çıtalar sayesinde perdenizi hareket ettirmek oldukça kolaylaşmaktadır. Cam üzerine bantlı veya cam çerçevesine vidalı olmak üzere iki farklı çeşitte monte edilebilmektedir. Böylece cam ile birlikte hareket ederek, alandan tasarruf etmeniz sağlanır.

  Stor Balkon Perdesi

  Stor Balkon Perdesi Özellikleri

  • Stor balkon perdesi istenilen seviyede bırakılabilir. Böylece güneş ışınlarına veya sokak lamba ışıklarının içeriye girmesini engeller, aynı anda da manzara kaybı yaşamadan dış ortamı izleyebilirsiniz.
  • Kir, toz ve leke tutmayan yapıdadır. Temizlemenize gerek kalmaz fakat yine de temizlemek isterseniz, nemli bir bez ile perdenizi yerinden çıkartamadan üzerinde silerek temizleyebilirsiniz.
  • Modern ve estetik bir görünümü vardır, 8 farklı renk seçeneği mevcuttur. Renk seçenekleri için buraya tıklayınız. Ayrıca paslanmaz alüminyum çıtalar istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  • Maksimum derece de mahremiyetinizi korur ve iç ortamın, dış ortam ile bağlantısını keser.
  • Sürekli güneş ışınları alan cephede kullanılsa bile kumaş renklerinde sararma ve solma gibi durumlar meydana gelmez. Böylece uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Tül ve güneşlik olarak iki farklı çeşidi vardır. Tül kısmı iç ortamın ufak bir kısmının da olsa gözükmesini sağlar ve genellikle gündüz saatlerinde kullanılmaktadır. Güneşlik kısmı ise günün her saatinde kullanılabilir. İki farklı çeşidi de aynı anda kullanmak için Gece ve Gündüz Plise Perde Sistemini tercih edebilirsiniz.
  • Perdenizin üzerine herhangi bir sıvı döküldüğünde, diğer perdeler gibi sıvıyı içerisine çekmez ve olduğu gibi aşağı akmasını sağlar.
  • İnsan sağlığına ve çevreye kesinlikle zarar vermez.
  • Kullanılan pileli ipler de kopma ve aşınma gibi durumlar söz konusu değildir. Ayrıca perdeyi el ile yırtmak oldukça zordur. Ancak kesici ve delici aletler ile yırtılabilir.
  • Yamuk, dar veya açılı tüm cam uygulaması olan alanda rahatlıkla kullanılabilir.Stor Balkon Perdesi