cambalkon, cam balkon fiyatları

Sürgülü Cam Balkon Sistemi


Sürgülü cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan oldukça kullanışlıdır. Alüminyum raylar üzerinde sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Harekete bağlı olarak cam paneller tercih ettiğiniz yönde açılarak toplanmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Sürgülü Cam Balkon Nedir?

  Sürgülü cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan oldukça kullanışlıdır. Alüminyum raylar üzerinde sağa ve sola doğru hareket etmektedir. Harekete bağlı olarak cam paneller tercih ettiğiniz yönde açılarak toplanmaktadır. İster tek bir kanadı açarak evinizi havalandırın isterseniz tüm kanatları açarak güneşin keyfini çıkarın. Kullanımı oldukça basit olan bu sistemde camları rahat ve zorlanmadan açıp kapatabilirsiniz.

  Sürgülü cam balkon sisteminin iki çeşidi vardır. Bunlar; Eşikli Sürgülü Cam Balkon ve Eşiksiz Sürgülü Cam Balkon

  Sürgülü Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

  • İçeriden veya dışarıdan bakıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.Sürgülü cam balkon sistemleri
  • 4 mevsim boyunca rahat bir şekilde kullanımı olan sürgülü cam balkon sistemi balkon keyfinizden sizleri mahrum bırakmamaktadır.
  • İklim şartlarından doğan kar, dolu ve yağmurlara karşı dayanıklı olup balkonunuza su girmesine engel olmaktadır.
  • Isı yalıtımlı camlardan oluşan bu sistem iç ortamın havasını dengeleyerek enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır.
  • Özel üretilen kilit sistemi sayesinde herhangi bir hırsızlık olayına karşı güvenlidir.
  • Çok sert esen rüzgarlara karşı dayanıklıdır.
  • Bu sistemde profil kayıt olmadığından manzara kaybı yaşanmamaktadır.

  Sizlerde sürgülü cam balkon sistemi taktırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Cam Balkon Nedir?

  Son yıllarda modern ve dış dizayna önem verilen daireler hayatımıza girerek yaygınlaşmaktadır. Böylece yeni projeler ortaya çıkmaya başlamıştır ve bu projeler hayatımıza direk etki etmektedir. Bu etkilerden birisi ve en önemlisi hiç şüphesiz cam balkon sistemleridir. Cam balkonlar yaşam alanlarınızı genişlettiği gibi balkonlarınızı adeta ayrı bir oda olarak karşımıza çıkarmaktadır. Böylece iş stresinden uzaklaşarak akşamları çayınızı, kahvenizi rahat bir şekilde içmenize olanak sağlamaktadır.

  Sürgülü cam balkon sistemleri

  Eşikli Sürgülü Cam Balkon

  Peki cam balkon sistemi nedir? Kısaca bahsetmek gerekirse cam balkon sistemi; Cam panellerin alüminyum profiller üzerinde, tekerlekler yardımı ile hareket ederek köşelere doğru katlanarak veya sürgülü bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan sistemdir. Cam balkon sistemlerinde kullanılan malzemeler oldukça kuvvetli ve dayanıklıdır. Kullanılan alüminyum profiller hiçbir şekilde paslanmaz yapıdadır. Temperleme işleminden geçen ısıcamlı camlarımız darbelere karşı diğer camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır ve çevre dostudur. Orta kısmından sert darbeler alsa dahi çok zor bir şekilde kırılmaktadır. Kırıldığı anda çevredeki canlılara zarar vermeden çok küçük parçalar haline ayrılmaktadır. Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız güvenli bir şekilde balkona çıkabilir.

  eşiksiz sürgülü cam balkon

  Eşiksiz Sürgülü Cam Balkon

  Kış aylarında sona ermek zorunda kalan balkon keyfinizden artık mahrum kalmak istemiyor musunuz? Sizlere iyi bir haberimiz var, artık cam balkon yaptırmak Cambalkone sayesinde çok kolay. Yapmanız gereken 2 madde var. Bunlardan birincisi balkonunuzun enini ve boyunu ölçmek, ikincisi ise yukarıda ki formu doldurmak. Formu doldurduktan sonra uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek fiyat teklifi yapacaklar. Sizler fiyat teklifini kabul ettikten sonra Ücretsiz bir şekilde evinize veya cam balkonu yaptırmak istediğiniz mekana gelerek tam ölçü alacağız. Cam ve alüminyum profil renklerine birlikte karar verdikten sonra, cam balkonunuz imalata alacağız. 15 gün içinde cam balkonunuzu takacağız ve ödemeyi de iş bitiminde alacağız, üstelik kredi kartına taksit seçenekleri ile.