cambalkon, cam balkon fiyatları

Teras Kapama


Yaz aylarının sonuna geldiğimiz şu günlerde, bir anda düşen sıcaklıklar ile havalar yavaş yavaş da soğumaktadır. Bu soğuk havalar ile birlikte yağmurda kendini göstermeye başladı. Evinde geniş bir balkona veya terasa sahip olan insanlar da bu havalar karşında önlemlerini almak adına teras kapama işlemi uygulamaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Teras Kapama

  Yaz aylarının sonuna geldiğimiz şu günlerde, bir anda düşen sıcaklıklar ile havalar yavaş yavaş da soğumaktadır. Bu soğuk havalar ile birlikte yağmurda kendini göstermeye başladı. Evinde geniş bir balkona veya terasa sahip olan insanlar da bu havalar karşında önlemlerini almak adına teras kapama işlemi uygulamaktadır. Hem soğuk olan havalar, hem de yağan yağmurlar nedeni ile teraslar ve balkonların içi su dolmaktadır. Yağmur sonrası ıslak olan teraslarda pislenerek temizlenme ihtiyacı duyarlar. Özellikle teraslarında oturmayı seven insanlar, kış aylarında da bu keyfinden mahrum kalmaktadır ve teras kapama modelleri ile bu durumdan kurtulmaktadır. Teras kapama işlemi sonrasında, insanlar rahatça oturabilir ve yağan yağmurun tadını çıkartabilir. Teras kapama işlemi için genellikle katlanır cam balkon sistemi kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemi ile birlikte, 4 mevsim terasınızı kullanabilirsiniz.

  Mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistem olarak tanımlayabileceğimiz katlanır cam balkon, binanıza modern bir görünüm de katmaktadır. Camlar sağ ve sol yöne doğru hareket eder ve bir tarafta toplanarak, katlanır duruma gelir ve oldukça az yer kaplar. Cam panellerin alt ve üst kısımlarında alüminyum çıtalar bulunmaktadır. Bu alüminyum çıtalar ve camların birbiri ile uyumu cam panelleri meydana getirmektedir. Cam panellerin hareket etmesini sağlayan tekerlekler, alüminyum çıtalar altına monte edilmektedir. Çerçevesinin tamamı alüminyum profiller ile oluşturulmaktadır. Cam paneller bu alüminyum çerçeve arasına monte edilerek, raylar üzerinde sağa ve sola doğru hareket eder.

  Teras Kapama

  Katlanır Cam Balkon Avantajları

  Teras kapama modelleri arasında en yaygın olan katlanır cam balkon sistemi üstün özellikleri ve avantajları vardır. Bu avantajları sayesinde diğer cam sistemlerinin çok üzerinde bir performans sağlar.

  • Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan camların tamamı temperli (güvenlikli) camlardan oluşmaktadır. Temperli camlar, normal camlara göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Sert bir metal cisim ile vurulursa kırılabilen bu camlar, kırıldığı anda çevreye zarar vermeden, tavla zarı büyüklüğünde yüzlerce parçalara ayrılmaktadır.
  • Dört mevsim boyunca kullanılabilir bir sistemdir. Kar, yağmur veya dolu gibi doğal afetlerin teraslarınıza girmesine izin vermez.
  • Birbirinden farklı ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan cam renk seçenekleri mevcuttur. Bu renkler Füme(Siyah), Bronz, Mavi, Yeşil ve Şeffaf renkli camlardır.
  • Teras kapama işleminde tercih edilen Katlanır Cam Balkon Sisteminin çerçevesini oluşturan alüminyum profiller, tamamen paslanmazdır. Böylelikle uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Özel kilidi sayesinde çocuklarınız ve evcik hayvanlarınız için güvenli bir alan oluşturmaktadır. Ayrıca bu kilitler içeriden açılıp kapandığı için, hırsızlık olaylarına karşı sizleri de korumaktadır.
  • Kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz bu teras kapama modeli ile, teraslarınızda çeşitli bitkiler ve çiçekler yetiştirebilmenize imkan sağlar.
  • Ses yalıtımlı ve ısı yalıtımlı olan sistemde istenmeyen gürültüleri etkilediği gibi, soğuk havalarda iç ortamın havasını korumaktadır. Böylece enerjiden de tasarruf edebilirsiniz.

  Teras Kapama