cambalkon, cam balkon fiyatları

Yeşil Renkli Cam Balkon


Doğa ile iç içe olmaktan mutluluk duyan insanlar için harika bir seçim olan yeşil renkli cam balkonlar, sizleri huzurlu bir ortamda oturmaya davet ediyor. Doğayı evinize taşıyan yeşil renkli cam balkon insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakarak, pozitif bir gün geçirmenize yardımcı olmaktadır.
devamı…

Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

  En Doğru Cam Balkonu En Uygun Fiyata Alın!

  Cambalkone.com'dan teklif almadan, cam balkon yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi 1 dakikada, hızla ve kolayca alın.

  Yeşil Renkli Cam Balkon

  Yeşil Renkli Cam Balkon

  Doğa ile iç içe olmaktan mutluluk duyan insanlar için harika bir seçim olan yeşil renkli cam balkonlar, sizleri huzurlu bir ortamda oturmaya davet ediyor. Doğayı evinize taşıyan yeşil renkli cam balkon insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakarak, pozitif bir gün geçirmenize yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında camları yakan güneşin sizleri etkilemesine izin vermemektedir. İç ortamın serin kalmasını sağlayarak, güneşin geliş açısına göre balkonunuzu korur. Mahremiyete önem veren insanlar için yeşil renkli cam balkon uygun bir tercih olabilir. Dışarıdan bakıldığında iç ortamı belirli bir seviyede görünmemesini sağlar. Ancak tam mahremiyet sağlamamaktadır. Bu gibi durumlarda Cam balkon perdesi olarak bilinen Plise Perde Sistemlerini tercih edebilirsiniz. İstenilen seviyede perdelerinizi tutabilir, mahremiyetinizi maksimum seviyede koruyabilirsiniz. Plise Perde hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Yeşil Renkli Cam Balkon Avantajları

  • Dışarıdan bakıldığında modern bir görünüme sahiptir. Binanın estetiğini bozmaz.
  • Isı yalıtımına katkı sağlayarak iç ortamın ısı dengesine yardımcı olarak, enerji tasarrufu sağlar.
  • Kendinizi doğa ile iç içe hissetmenize yardımcı olarak, huzurlu ve keyifli sohbetler etmenize olanak sağlar.
  • Manzara kaybı yaşatmamaktadır, içeriden baktığınızda dış ortamı rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Diğer cam balkon modelleri gibi temperli camlardan üretilmektedir. Darbelere karşı normal camlara 5 kat daha dayanıklıdır.
  • 4 mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kar, yağmur, dolu gibi doğal afetlerden sizleri ve balkonunuzu korur.

  Neden Cam Balkon

  Yeşil Renkli Cam Balkon

  Cam panellerin raylar içerisinde tekerlekler yardımı ile uygun bir tarafta tüm camların katlanarak açılmasını sağlayan sistemdir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların giderek yorucu, stresli günler geçirdiği açık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Hal böyle olunca insanlarda evlerinde huzurlu ve rahat bir şekilde oturmak istemektelerdir. Balkonunuza cam balkon sistemi taktırarak daha ferah ve özgür bir alan kazanabilirsiniz. Ayrıca alandan tasarruf ederek evinize ayrı bir oda kazandırabilirsiniz. Her mevsim kullanılabilen bu sistem çok özelliklidir. Isı yalıtımı sağlayarak uzun vadede bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Dışarıdan gelen istenmeyen gürültülerin içeriye girmesine izin vermez. Farkı renk seçenekleri ile zevkinize uygun bir alan tasarlayabilirsiniz. Kilit sistemi sayesinde hırsızlık gibi olaylara karşı güvenli bir ortam sağlar. Katlanabilir yapıda olan cam balkonlarda temizlik oldukça kolaydır. Temizlik talimatları için buraya tıklayabilirsiniz.

  Cam Balkon Kullanım Alanları

  • Ev, Konut veya Daire
  • Villa veya Konak
  • Cafe, Restaurant, Bar
  • Otel, Hotel, Tatil Köyleri
  • Plaza, Dükkan, İş Yeri veya Ofis, Mağaza
  • Eğlence Merkezleri, Alışveriş Merkezleri,Havuz,
  • Bekleme Salonları, Şehir içi ve Şehirler Arası Terminaller
  • Havaalanları

  Cambalkone olarak katlanır cam sistemleri yukarıda belirttiğimiz yerler gibi daha bir çok alanda uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.